همه چیز درباره آیفون 13
این حلقه می تواند کنترلر جدیدی برای بازی ها باشد

این حلقه می تواند کنترلر جدیدی برای بازی ها باشد

تصویری که در بالا می بینید، یک حلقه هوشمند است و می تواند در آینده ای نزدیک اعجاب انگیز باشد. خیر، این حلقه شما را غیب نخواهد کرد و سائورون و اسمیگل هم به دنبال آن نیستند اما قادر است در کنترل کردن بازی ها به کارتان آید.

پروژه حلقه Talon که یک کنترلر بازی است، توسط شرکت Titanium Falcon در حال برنامه ریزی و ساخت است. دستگاه بلوتوثی مذکور می تواند به کنسول های بازی، تلفن های همراه و تبلت ها یا حتی کامپیوتر و هدست واقعیت مجازی شما وصل شود.

کمپانی تیتانیوم فالکون می گوید سنسورهای این حلقه ۹ محوره هستند و در جهات مختلف، فرامین متنوعی صادر می کنند. البته دو دکمه دکمه برای فشردن نیز روی این حلقه تعبیه شده. با توجه به قطر یک انگشت می توان متوجه شد که این حلقه ی جادویی چندان هم بزرگ و زمخت نیست.

این شرکت قصد دارد با جمع آوری مبلغ ۳۰۰ هزار دلار در کمپین مخصوصی این محصول را به تولید انبوه برساند. اگر از همین حالا به دنبال این محصول هستید، باید تقریبا ۱۰۰ دلار ناقابل کنار بگذارید. Guo Juan، مدیرعامل شرکت مذکور می گوید این محصول به گونه ای طراحی شده که در هر حالتی می توان از آن استفاده نمود، چه در حالت استراحت، چه زمانی که در اتوبوس هستید و چه زمانی که می دوید، در همه حال می توانید به بازی کردن ادامه دهید.

ویجیاتو
نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato