سامسونگ در تاریخ 12 شهریور کنفرانس خبری خود در IFA را برگزار می کند

سامسونگ در تاریخ 12 شهریور کنفرانس خبری خود در IFA را برگزار می کند

هفته پیش، سامسونگ طی مراسمی از دو تلفن همراه گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس رونمایی کرد. به طور معمول، سامسونگ هر ساله از گلکسی نوت های خود در برلین و نمایشگاه IFA پرده بر می داشت اما این بار اندکی زودتر از موعد و پیش از انتشار تصاویر بیشتر، تلفن های جدید شرکت مذکور رسما معرفی شدند.

این مسئله باعث شد تا بیاندیشیم آیا کره ای ها می خواهند در خاک ژرمن ها کنفرانسی برگزار کنند یا خیر؟ انتهای کنفرانس خبری هفته گذشته، سامسونگ ساعت هوشمند جدیدی را مختصرا نمایش داد و اطلاعات بیشتری از آن منتشر نشد اما حالا این شرکت کره ای می گوید که در تاریخ ۳ سپتامبر در IFA هم کنفرانس خواهد داشت.

مشخص نیست به جز ساعت هوشمند بعدی سامسونگ، دیگر شاهد رونمایی از چه محصولی خواهیم بود؛ شاید یک تبلت قدرتمند از سری گلکسی بتواند در میان انبوه محصولاتی که ماه آینده معرفی می شوند دلربایی کند.

ساعت دایره ای جدید سامسونگ که نمایی از آن را هم مشاهده نمودیم، می تواند برگ برنده کره ای ها در برابر اپل واچ باشد. از محیط کاربری پویا گرفته تا قابلیت شخصی سازی بندهای آن که بیشتر باب پسند اهالی مد است. در هر صورت باید تا ۱۲ شهریور منتظر ماند و دید که سامسونگ چه در چنته دارد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato