مأموریت نجات کروما؛ معرفی بازی The Path To Luma

مأموریت نجات کروما؛ معرفی بازی The Path To Luma

سازنده عنوان موفق Horn، به تازگی و با همکاری شرکت NRG که یکی از سردمداران تولید انرژی پاک در دنیاست، یک بازی فکری چالش برانگیز با پیامی زیبا را برای موبایل گیمرها عرضه کرده.

The Path To Luma داستان روبات انسان نمایی به نام سم را روایت می کند؛ قهرمانی از تمدن رو به نابودی کروما که برای جستجو و استخراج انرژی پاک، بیست سیاره در حال فروپاشی را در می نوردد تا با تأمین انرژی و نجات ساکنان آنها از نابودی، دوباره زندگی را به مردمان خود بازگرداند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

همانطور که گفتیم، The Path To Luma یک عنوان فکری است و کار شما در ۲۰ سیاره بازی، حل معماهایی است که در نهایت منجر به استخراج انرژی های پاک و تجدیدپذیر می شوند.

به عنوان مثال برای استفاده از انرژی خورشید می بایست با تغییر زاویه سیاره، آن را در صفحه ای به نام Solar Spear به دام بیندازید. برای تولید برق از انرژی باد، باید توربین ها را در مسیر وزش آن تنظیم کنید و برای تأمین سوخت، از هیدروژن مولکول های آب در سطح سیاره بهره ببرید.

The Path To Luma 2

وقتی که تمام معماهای یک سیاره را حل کردید، زندگی دوباره به سطح آن بازخواهد گشت؛ چراغ خانه ها دوباره روشن می شوند، آب کثیف و تیره رودخانه مجددا آبی و زلال خواهد شد و سیاره از زوال و نابودی نجات خواهد یافت.

حل معماهای The Path To Luma کار بسیار لذت بخشی است و کنترل ساده و یک انگشتی، گرافیک منحصر به فرد و موزیک دلنشین بازی بر این لذت افزوده اند. فارغ از این گیم پلی و گرافیک عالی، بازی پیام زیبایی را هم منتقل می کند و آن هم استفاده از انرژی های پاک و تجدیدپذیر به جای سوخت های فسیلی است. البته جنبه تبلیغاتی این پیام برای شرکت NRG را هم نمی توان نادیده گرفت!

The Path To Luma به طور رایگان برای اندروید و iOS عرضه شده و به هیچ عنوان در آن با تبلیغات و پرداخت های درون برنامه ای مواجه نمی شوید. اگر به بازی های فکری علاقه مند هستید، شک نکنید The Path To Luma می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در این روزها باشد.

The Path To Luma
  • The Path To Luma
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .NRG Energy, Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۳۵ / ۲۰۸ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato