ال جی و طعنه ای به رقیب به خاطر عدم عرضه گلکسی نوت ۵ در اروپا

ال جی و طعنه ای به رقیب به خاطر عدم عرضه گلکسی نوت ۵ در اروپا

ال جی و طعنه ای به رقیب به خاطر عدم عرضه گلکسی نوت ۵ در اروپا

حتماً تا به حال در لا به لای خبرها خوانده اید که سامسونگ پس از معرفی گلکسی نوت ۵ اعلام نمود طی سال جاری میلادی قصدی برای عرضه این فبلت در کشورهای اروپایی ندارد؛ در عوض این کمپانی کره ای می خواهد در قاره ی سبز تمام تمرکزش را معطوف فروش گلکسی اس ۶ اج پلاس نماید.

این حرکت تا حدی باعث حیرت ساکنین اروپا شد و همچنین موجب گلایه قشری گشت که منتظر از راه رسیدن فبلت پرچمدار کمپانی مورد بحث بودند تا بلافاصله آن را خریداری کنند. اما حالا ال جی رقیب دیرینه سامسونگ هم ظاهراً بیکار ننشسته و سیاست عحیب هموطنش را با لحنی طعنه آمیز مورد انتقاد قرار داده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

انتقاد مذکور در اصل از جانب شعبه ال جی در کشور اردن صورت پذیرفته. دفتر کمپانی کره ای در کشور یاد شده، در اشتراک توییتر خود توییتی را منتشر نموده که مستقیماً به عدم عرضه ی فبلت رقیب در اروپا می پردازد.

lg-a

در عکسی که توییت را همراهی می کند یک اسمارت فون G4 از ال جی وجود دارد که روی آن اپلیکیشن تقویم اجرا شده. در درون اپ نیز روز ۲۱ آگوست (تاریخ عرضه رسمی نوت ۵) علامت خورده و در زیرش عبارت "No Notes" به چشم می آید؛ این عبارت در حالت عادی به عدم وجود یادداشتی برای روز مرتبط به خود اشاره دارد، اما در عین حال طعنه ای است به عدم عرضه گلکسی نوت ۵ در اروپا.

در کنار تصویر هم ال جی از کاربران به خاطر اینکه سامسونگ آنها را از حق شان محروم کرده عذر خواهی نموده و قول داده که خودش هرگز چنین کاری نکند. ضمناً در زیر یادداشت نیز هشتگ «G4 برای تمام دنیا» خود نمایی می کند.

گفتنیست این اولین باری به حساب نمی آید که ال جی برند همتا و هموطنش را در توییتر به باد انتقاد می گیرد. یک روز پس از مراسم اسکار ۲۰۱۴، که در آن الن دی جنرس با گلکسی نوت ۳ اقدام به ثبت سلفی با جمعی از بزرگان هالیوود کرد، ال جی در توییتی آورد اگر الن G2 در اختیار داشت با کنترل های تعبیه شده در پشتش به راحتی می توانست خودش سلفی بگیرد و دیگر نیازی نبود موبایل را به دست "بردلی کوپر" (دیگر هنرپیشه هالیوودی) بدهد.

از همه ی تفاسیری که در بالا صورت گرفت گذر کنیم به نظر می رسد ال جی امید دارد با چنین تبلیغاتی حواس اهالی اروپا را به پرچمدارش معطوف نماید و آنها را به سمت G4 سوق دهد. لذا باید منتظر ماند و دید این راهکار کره ای ها به ثمر خواهد نشست یا خیر.

ویجیاتو

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل