سامسونگ احتمالا تلفن همراهی با محوریت واقعیت مجازی خواهد ساخت

سامسونگ احتمالا تلفن همراهی با محوریت واقعیت مجازی خواهد ساخت

سامسونگ احتمالا تلفن همراهی با محوریت واقعیت مجازی خواهد ساخت

چند روز پیش برای تان از سری Galaxy O سامسونگ و احتمال نامگذاری تلفن های همراه جدید شرکت با این عنوان گفتیم. امروز، Gene Munster از موسسه تحقیقاتی و تحلیلی Piper Jaffray، از این مسئله که تلفن های سری O مخصوص واقعیت مجازی هستند پرده برداشت.

در حقیقت گویا رابطه ای قوی میان آکیلس ریفت و سامسونگ شکل گرفته و برند Galaxy O احتمالا اختصاص خواهد یافت به تلفن های همراهی که با ورژن مخصوص آکیلس ریفت کار خواهند کرد. آکیلس از ۲۳ تا ۲۵ سپتامبر، رویداد Connect2 را در هالیوود برگزار خواهد کرد.

Gene Munster معتقد است در همین بازه زمانی، سامسونگ از سری محصولات Galaxy O پرده برخواهد داشت. اما فراموش نکنیم که نمایشگاه IFA 2015 هم پیش رو است و پیش از اینکه Connect2 برگزار شود، سامسونگ کنفرانسی مهم در برلین دارد.

هدست های کامل واقعیت مجازی برتری هایی نسبت به هدست های دیگر که از یک تلفن همراه به عنوان نمایشگر استفاده می کنند دارند. از پردازنده گرافیکی انحصاری گرفته تا نمایشگری باکیفیت تر. بنابراین رابطه آکیلس و سامسونگ می تواند منجر به این شود که سری O سامسونگ محصولاتی باکیفیت و پرچمدار در حوزه واقعیت مجازی تبدیل شود. شاید در آینده ای نزدیک شاهد رونمایی تلفن های همراه این چنینی از سوی دیگر شرکت های بزرگ تولیدکننده تلفن همراه نیز باشیم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل