سونی رسما از SmartBand 2 رونمایی کرد

سونی رسما از SmartBand 2 رونمایی کرد

نسل دوم دستبندهای هوشمند تناسب اندام سونی هم از راه رسید. Sony SmartBand 2، یک سنسور ضربان قلب و LED های رنگی دارد که اعلان ها را به کاربر یادآور می کنند. در قلب اسمارت بند ۲، یک شتاب سنج با ترکیب سنسور ضربان قلب، می توانند نبض را اندازه گرفته و اطلاعاتی مفید در جهت سلامتی ارائه دهند.

این دستبند به طور خودکار متوجه خواهد شد که چه زمانی خواب هستید و آیا خواب خوبی داشته اید یا خیر. اگر چرخه منظمی برای خواب خود داشته باشید، اسمارت بند ۲ می تواند شما را در زمانی که به اندازه کافی استراحت کرده اید از خواب بیدار کند.

همانند دیگر محصولات همراه سونی، این دستبند هم تابع قانون IP68 ساخته شده و علاوه بر گرد و غبار، می تواند تا عمق ۳ متری در آب، به مدت ۳۰ ثانیه دوام آورد. تمام داده هایی که توسط اسمارت بند ۲ ضبط می گردد، درون اپلیکیشن Sony Lifelog ذخیره شده و در چارت های منظم و ساده ای برای بررسی بیشتر قرار گرفته است.

LED های RGB که درون دستگاه گنجانده شده اند، زمانی که تلفن، پیام، ایمیل و یا هر اعلان دیگری را دریافت کنید می درخشند. اگر نور آن ها برای تان کافی نیست، می توانید حالت لرزش را هم برای دستبند خود روشن کنید. همچنین، با یکبار لمس اسمارت بند ۲ می توانید موسیقی را متوقف نموده یا آهنگ بعدی را انتخاب کنید.

در آخر، Sony SmartBand 2 به صورت هوشمندانه با تلفن های همراه اکسپریا سونی ارتباط برقرار می کند و اگر ۱۰ متر از تلفن خود فاصله بگیرید به شما اخطار خواهد داد. اسمارت بند ۲ با سیستم عامل های اندروید ۴.۴ و iOS 8.2 و پس از آن ها به راحتی کار خواهد کرد.
باتری این دستگاه به مدت دو روز کامل کار خواهد کرد و برای شارژ دوباره آن تقریبا یک ساعت زمان لازم است. نسل دوم دستبند های هوشمند سونی در سپتامبر سال جاری و با قیمت ۱۳۲ دلار به صورت همزمان در ۶۰ کشور دنیا عرضه خواهد شد.

در ادامه می توانید تصاویر این محصول را مشاهده نمایید.

Sony-SmartBand-2

Sony-SmartBand-2 (1)

Sony-SmartBand-2 (2)

Sony-SmartBand-2 (3)

نظرات ۲۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato