معرفی App Eater؛ حذف کننده اپلیکیشن ها به کمک ویجت های ویژه

معرفی App Eater؛ حذف کننده اپلیکیشن ها به کمک ویجت های ویژه

معرفی App Eater؛ حذف کننده اپلیکیشن ها به کمک ویجت های ویژه

ویجت های اندروید می توانند با فراهم کردن دسترسی سریع به برخی امکانات در صفحه خانه،‌ از اتلاف وقت کاربر برای جستجو در منوها جلوگیری کنند.

App Eater یکی از این ویجت هاست که امکان حذف سریع اپلیکیشن ها را به صفحه خانه در اندروید می آورد، تا بدون مراجعه به تنظیمات اندروید بتوانید آخرین اپلیکیشن های نصب شده، بروز شده یا بازدید شده را تنها با یک اشاره حذف کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

پس از نصب App Eater، ویجت هایش برای شما آزاد خواهند شد. به کمک این ویجت ها (که در ساخت آنها محدودیتی ندارید) قادرید آخرین اپلیکیشن های نصب شده، بروزرسانی شده یا آخرین اپی که با آن کار کرده اید را به سرعت از سیستم عامل پاک کنید.

App Eater 2

شاید تصور کنید که با وجود چنین ویجتی، احتمال اشتباه در حذف اپ های ضروری بالا می رود. اما سازندگان App Eater برای جلوگیری از این کار تدبیر مناسبی اندیشیده اند.

برای اینکه اشتباها اپلیکیشنی را حذف نکنید، می توانید با مراجعه به منوی App Eater آیکن قفل در کنار اپلیکیشن های مهم خود را فعال کرده تا دیگر در ویجت های اپ نمایان نشوند.

اگر روزانه چندین اپلیکیشن و بازی در موبایل خود نصب می کنید، ویجت های App Eater را در صرفه جویی زمان بسیار کاربردی خواهید یافت. هر چند که امکانات این اپ تنها به حذف اپلیکیشن ها محدود نشده.

در صورتی که دستگاه شما روت شده باشد، به امکانات دیگری همچون حذف اپلیکیشن های سیستمی، غیر فعال نمودن اپلیکیشن ها و حذف کامل کش و دیتای آنها نیز دسترسی خواهید داشت.

این اپلیکیشن یک مگابایتی را می توانید به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

(App Eater (Uninstaller
  • (App Eater (Uninstaller
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Sufficiently Advanced Apps
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل