انتشار ویدئویی که جزئیات بیشتری را از نمایشگر و لاجیک برد آیفون ۶ اس فاش می کند

به تازگی ویدئویی روی اینترنت منتشر شده که موبایلی حاصل از ترکیب نمایشگر و لاجیک برد آیفون ۶ اس و برخی از اجزای آیفون ۶ را نمایش می دهد؛ این موبایل در وضعیت بوت قرار داشته و بر روی صفحه نمایش آن آیکن یک چرخ دنده نقش بسته.

گفته می شود نمایش آیکن یاد شده به خاطر عدم تطابق برخی از اجزا با یکدیگر رخ داده و دستگاه به همین علت قادر نبوده به درستی و به صورت کامل بوت گردد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در درون ویدئو همانطور که ذکر شد لاجیک برد آیفون ۶ اس و چیپستی نسبتاً بزرگ که احتمالاً چیپ A9 است قابل رویت هستند. البته در حال حاضر عبارت A9 روی تراشه مذکور نقش نبسته ولی ظواهر امر تقریباً تائید می کنند که با همین سیستم-روی-چیپ طرف هستیم.

ضمناً به نظر می رسد آیفون ۶ اس از مودم LTE مدل MDM9635M و چیپ فرستنده و گیرنده فرکانس های رادیویی WTR3925 (هر دو محصول کوالکام) بهره مند باشد. شاید این پرسش برای تان به وجود بیاید این تراشه و مودم جدید از چه نظر حائز اهمیت هستند؟ در پاسخ باید بگوییم ترکیب آنها سبب خواهد شد در شبکه هایی که از فناوری های لازم برخوردار باشند، سرعت ارتباط ۴G LTE بسیار بیشتری را تجربه نمایید.

در بخش دیگری از ویدئو از آنجایی که موبایل به درستی کار نمی کند نمی توانیم عملکرد فورس تاچ را مشاهده نماییم ولی در پشت صفحه نمایش به وضوح یک محافظ فلزی اضافی وجود دارد که گمان می رود تجهیزات مرتبط به همین تکنولوژی در درونش جای گرفته باشند.

تا به امروز منابع خبری بر این باور هستند که آیفون های جدید اپل در روز نهم سپتامبر و طی مراسمی ویژه رونمایی خواهند شد و در ساخت بدنه شان نیز از آلومینیوم ۷۰۰۰ استفاده گشته، تا دیگر بحث خم شدن به میان نیاید.

از دیگر شایعات اینکه آیفون ۶ اس شاید دارای دو گیگابایت حافظه ی رم بوده، دوربینی ۱۲ مگاپیکسلی داشته باشد و با ظرفیت باتری بیشتری نسبت به نمونه های پیشین وارد بازار گردد. باید منتظر ماند و دید عاقبت کدامیک از این گمانه زنی ها به واقعیت می پیوندند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟