جنگ های لیزری؛ معرفی بازی Tank Hero: Laser Wars

جنگ های لیزری؛ معرفی بازی Tank Hero: Laser Wars

استودیوی کانادایی Clapfoot با وجود اینکه بازیساز چندان فعالی نیست، با یکی دو مورد از بازی هایش توانسته تا موفقیتی در سطح جهانی را تجربه کند.

Tank Hero: Laser Wars با بیش از ده میلیون دانلود در اپ استور و گوگل پلی، بی شک موفق ترین بازی این استودیوست. عرضه این عنوان اکشن جذاب برای ویندوزفون بهانه ای شد تا به معرفی آن به شما بپردازیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در Tank Hero کنترل یک تانک از زاویه بالا به دستتان سپرده شده و هدف در هر مرحله، تار و مار کردن تمام تانک هایی است که در گوشه و کنار نقشه جولان می دهند.

بازی سه دنیای مختلف و در هر دنیا، ده ها مرحله دارد که هر چه در آنها پیشروی می کنید دشمنان زیادتر شده و هم موانع کشنده تر می شوند. البته تانک شما چه از لحاظ اسلحه و چه قدرت بدنه قابل ارتقاست، بنابراین تانک های رقیب و موانع مختلف مشکل چندان بزرگی برایتان نیستند.

screen520x924 (2)

Tank Hero را می توانید به صورت تک نفره بازی کنید، اما برای هر چه بیشتر لذت بردن از بازی حالت دو نفره هم در آن گنجانده شده. در مود دو نفره صفحه به دو نیم تقسیم می شود تا بتوانید با دوستتان در یک نقشه پر پیچ و خم یک مبارزه رو در رو و هیجان انگیز را تجربه کنید.

Clapfoot 1

توصیه می کنیم در حالت دو نفره حتما از یک تبلت یا اسمارت فون های صفحه بزرگ برای اجرای بازی استفاده کنید تا برای کنترل تانک ها دست هایتان به هم گره نخورد!

Tank Hero: Laser Wars برای هر سه پلتفرم اندروید، iOS و ویندوزفون عرضه شده که می توانید نسخه اندرویدی آن را به رایگان و نسخه های iOS و ویندوزفون را به ترتیب با پرداخت هزینه ۹۹ سنت و ۱.۹۹ دلار تجربه کنید.

Tank Hero: Laser Wars
  • Tank Hero: Laser Wars
  • قیمت: نسخه اندروید رایگان
  • سازنده: .Clapfoot Inc
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۲۳.۵ / ۲۱.۵ / ۲۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato