تخفیف ۲۰۰ دلاری سامسونگ در طرح معاوضه آیفون با گلکسی هایش

هفته گذشته برایتان نوشتیم که سامسونگ خبر از طرحی داده است به نام: «Ultimate Test Drive». این طرح چنین بود که کاربران دارای آیفون که ساکن ایالات متحده بودند، می توانستند با پرداخت ۱ دلار، برای مدتی از گلکسی اس ۶ اج پلاس و یا نوت ۵ استفاده کنند.

اندکی بعد جزییات مربوط به این طرح نیز فاش شد و خبر رسید که سامسونگ در ازای خط و خش های ساده ای که روی این موبایل ها به وجود آید، هیچ هزینه ای از کاربران دریافت نخواهد کرد اما در صورتی که نمایشگر شکسته شود یا مشکلی جدی برای تلفن هوشمند پیش آید، شخص آزمایش کننده مجبور به پرداخت هزینه هایی خواهد شد.

حال اما سامسونگ تلاش می کند تا باز هم توجه کاربران را با تخفیف هایی ویژه، به این طرح جلب نماید. با استفاده از طرح یاد شده و خرید یک گلکسی نوت ۵ یا اس ۶ اج پلاس، کاربر می تواند از یک کارت هدیه ۱۰۰ دلاری برای خرید اپلیکیشن، بازی، موسیقی یا فیلم و سریال در فروشگاه پلی بهره مند گردد.

در صورتی که بخواهید آیفون خود را نیز با نمونه ای از تلفن های هوشمند توسعه یافته توسط سامسونگ تعویض کنید نیز، شرکت کره ای یک ۱۰۰ دلار دیگر نیز به شما هدیه خواهد داد. اگرچه دو موبایل جدید سامسونگ از قیمت هایی بالا برخوردار هستند اما چنین شرایطی اکنون برای طرفداران سامسونگ بسیار مطلوب به نظر می رسند. لازم به ذکر است که شرایط یاد شده تا تاریخ ۳۱ دسامبر سال جاری پابرجا خواهند بود.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟