گیلد وارز 2 کاملا رایگان شد

گیلد وارز 2 کاملا رایگان شد

زمانی که گیلد وارز ۲ با قیمت ۶۰ دلاری منتشر شد، همه به این نتیجه رسیدند بالاخره یک رقیب قابل و قدرتمند برای World of Warcraft از راه رسیده و می تواند بلیزارد را از تخت سلطنت به زیر کشد. حقیقتا هم همینطور بود و گیلد وارز ۲ به گزینه ای مطلوب برای MMO بازها تبدیل شد، میلیون ها مخاطب را به سوی خود کشید و حالا World of Warcraft روندی نزولی طی می کند.

تا پیش از این لازم بود گیلد وارز ۲ را با یک قیمت ثابت خریداری کنید و بدون پرداخت مبلغ ماهانه، هر چقدر که مایل باشید به بازی بپردازید اما با از راه رسیدن بسته های الحاقی، شرکت ArenaNet تصمیم گرفته بازی را به رایگان در اختیار همه قرار دهد و بسته های الحاقی را به فروش برساند.

مسلما این تصمیم می تواند نقطه عطفی برای گیلد وارز ۲ و حتی World of Warcraft باشد، عنوانی که ماهانه صدها هزار کاربر از دست می دهد. طرح تجاری ArenaNet دچار تغییراتی شده که گیم پلی را هم دچار دگرگونی می کند. دیگر برای خرید برخی لوازم تزئینی مانند لباس های پر زرق و برق لازم نیست مرتبا به جنگ بپردازید و پول جمع کنید، حالا با پول واقعی هم می توان برخی آیتم های درون بازی را هم خریداری کرد.

اگر تا به حال تجربه ای از بازی های MMO نداشته اید، گیلد وارز ۲ می تواند گزینه ای به مراتب مناسب تر نسبت به World of Warcraft باشد. همین حالا هم می توانید WoW را به رایگان دریافت کنید اما محدودیتی که برای بازیکن در نظر گرفته شده، پس از چندین ساعت مانع ادامه بازی می شود. در مورد گیلد وارز ۲ این مسئله صادق نیست و هر چقدر که بخواهید می توانید از تمام بازی بهره ببرید.

بسته ی الحاقی Heart of Thorns در تاریخ ۲۳ اکتبر با قیمت ۴۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato