حافظه RAID وسترن دیجیتال 12 ترابایت ظرفیت دارد

وسترن دیجیتال از حافظه جدیدی برای کاربران کامپیوتر رومیزی رونمایی کرد که ظرفیت و سرعت بسیار بالایی دارد. این حافظه که MyBook Pro نام دارد، از نوع حافظه RAID است و از فناوری تاندربولت ۲ اینتل برای انتقال اطلاعات بهره می گیرد. این حافظه با استفاده از فناوری یاد شده می تواند تا سرعت ۴۳۵ مگابایت بر ثانیه اطلاعات را جا به جا کند.

MyBook Pro در چهار ظرفیت ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲ ترابایتی عرضه خواهد شد. این مدل ها به هارد درایوی با سرعت ۷۲۰۰ دور بر ثانیه مجهز هستند اسلات های مختلف این حافظه RAID قابلیت جداسازی دارند.

این حافظه دارای دو درگاه Thunderbolt 2 با سرعت ۲۰ گیگابیت بر ثانیه و دو درگاه USB 3.0 در جلوی خود است. دو درگاه تاندربولت همچنین امکان اتصال دستگاه های متعدد به صورت سری را نیز فراهم می کنند. ولتاژ این درگاه ها به گونه ای است که امکان شارژ و سینک کردن تبلت، تلفن هوشمند و دوربین را می توانند فراهم کنند.

کنترلر RAID این حافظه، تنظیماتی از جمله RAID 0 (پیش فرض)، RAID 1 و JBOD را در بر می گیرد. MyBook Pro با ۳ سال وارانتی عرضه می شود و مدل های ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲ ترابایت آن به ترتیب ۵۹۹، ۷۴۹، ۸۹۹ و ۹۹۹ دلار قیمت دارند.

 

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟