وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: امروز ساعت ۱۷:۳۰، کنفرانس خبری مایکروسافت در IFA 2015 [خاتمه یافت]

مایکروسافت نادلا با ویندوز ۱۰ مسیری را آغاز کرده که تا سال های سال اثر آن را روی تک تک محصولات این شرکت خواهیم دید. از کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ ها گرفته تا تلفن های همراه، اکس باکس و هولولنز.

نبرد بر سر اتاق نشیمن بالا گرفته و نادلا به خوبی می داند که نمی تواند بازنده ی این میدان به اپل، سونی و دیگر رقبایش باشد. از سویی دیگر، ویندوز حالا یک محصول نیست، بلکه سرویس اصلی این شرکت خواهد بود.

هولولنز به عنوان جاه طلبانه ترین پروژه ی مایکروسافت، طی سال های آتی حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت و باید امیدوار باشیم که سرنوشت آن همانند کینکت و دیگر تکنولوژی های جدید و انقلابی شرکت تولید کننده اش نباشد.

کنفرانس امروز متمرکز خواهد بود بر ویندوز ۱۰ و حضور آن روی دستگاه های جدید و نیک پارکر، معاونت بخش تولیدکنندگان دستگاه های شخص ثالث ویندوزی به ما تعدادی از این محصولات را نشان خواهد داد. همچنین بسیار بعید هم به نظر می رسد که شاهد رونمایی دیوایس جدید و هیجان انگیزی باشیم.

مراسم مایکروسافت ساعت ۱۷:۳۰ بعد از ظهر روز جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ آغاز خواهد شد و دیجیاتو این رویداد را از طریق وبلاگ نویسی زنده پوشش خواهد داد. از شما دعوت می کنیم جهت اطلاع یافتن از جزئیات مراسم با ما همراه شوید.

به منظور کسب اطلاع بیشتر از لینک لایو بلاگ مربوطه می توانید دقایقی پیش از شروع آن به همین پست مراجعه کنید.

http://live.digiato.com/microsoftifa2015

نظرات ۴۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟