کمپانی بنگ اند اولافسن اسپیکر بی سیم جدید خود را معرفی کرد

کمپانی بنگ اند اولافسن اسپیکر بی سیم جدید خود را معرفی کرد

کمپانی بنگ اند اولافسن اسپیکر بی سیم جدید خود را معرفی کرد

اسپیکرهای بی سیم این روزها محبوبیت فراوانی پیدا کرده اند و هر کسی می تواند با پرداخت مبلغی کمتر از ۵۰ دلار صاحب یکی از آن ها شود. البته اگر می خواهید یک تجربه خارق العاده و کاملا منحصر به فرد داشته باشید می توانید حتی تا هزار دلار هم هزینه کنید، دقیقا مبلغی که لازم است برای خرید یک BeoPlay A6 از شرکت Bang & Olufsen بپردازید.

اگر با محصولات شرکت Bang & Olufsen آشنا باشید می دانید که آن ها ابدا در کار تولید ابزار آلات ارزان قیمت نیستند و مستقیما بازار محدودی را هدف قرار داده اند که مایل به پرداخت صدها دلار هستند. در نتیجه کیفیت کار و طراحی در آن ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و BeoPlay A6 نیز از این ماجرا مستثنی نیست.

beoplay-a6-2

در نگاه اول، این اسپیکر با انحنای خاصی که دارد شبیه به پشتی یک صندلی به نظر می رسد اما هدف از طراحی آن، فراگیر بودن صدا در محیط است. در واقع اسپیکر هر کجا که قرار بگیرد می تواند در تمام محیط صدا را به شکل قابل قبولی پخش کند.

دکمه خاصی برای کنترل صدا یا اجرای قطعه بعدی وجود ندارد و تمام این کارها صرفا از طریق لمس و سوایپ کردن امکان پذیر است. دو ووفر ۵.۵ اینچی ۶۰ وات و یک جفت تیوتر ۰.۷۵ اینچ ۳۰ وات با یک اسپیکر فول رنج ۱.۵ اینچ ۶۰ وات درون این دستگاه جای خوش کرده اند که هر کدام آمپلی فایر مخصوص خود را دارند. BeoPlay A6 می تواند از طریق DLNA، بلوتوث، AirPlay و سرویس هایی چون اسپاتیفای موزیک پخش کند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل