گزارش مالی ماه آگوست HTC منتشر شد؛ افت 52 درصدی درآمد نسبت به سال گذشته

گزارش مالی ماه آگوست HTC منتشر شد؛ افت 52 درصدی درآمد نسبت به سال گذشته

وضع مالی HTC همچنان در شرایط نامساعدی به سر می برد. بعد از افت ارزش سهام این شرکت و نا امید شدن سهام دارانش در ماه پیش، اچ تی سی گزارش مالی اخیر خود را منتشر کرده که بازگو کننده مطالب خوشایندی نیست.

درآمد خالص کمپانی مذکور در ماه آگوست تنها برابر با ۲۱۳ میلیون دلار بوده و این میزان نسبت به ماه قبل یعنی جولای، باز هم ۶.۹۹ درصد کاهش داشته است.

علاوه بر این، عملکرد HTC در آگوست ۲۰۱۵ نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته به میزان ۵۲.۶۲ درصد افت کرده. آگوست ۲۰۱۴، این برند تایوانی توانسته بود ۴۴۹ میلیون دلار سود کسب کند. البته ناگفته نماند با این که اوضاع مالی شرکت مورد بحث وخیم به نظر می آید، ولی هنوز احتمال می رود بتواند با سیاست های جدید اتخاذ شده به هدف مالی مورد نظرش در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ دست پیدا کند.

مسلماً مدیران ارشد HTC از مشکلات آگاه هستند و انتظار می رود که این شرکت در اواخر سال جاری میلادی، تغییر رویه ای در محصولاتش ایجاد کند. تلفن هوشمند A9 از جمله مدل هایی است که HTC امید دارد با آن بتواند به بازی برگردد. اما آیا چنین محصولی قادر خواهد بود بدل به یک برگ برنده شود و بحران را خاتمه بخشد؟ پاسخ این پرسش را به یقین فقط زمان می تواند پاسخ آن را مشخص کند.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato