اپل احتمالا لوازم جانبی جدیدی را برای آیپد پرو معرفی می کند

براساس خبری که در سایت 9to5Mac منتشر گردیده، اپل احتمالا یک کیبورد جدید را برای آیپد 12.9 اینچی که شایعه شده به زودی از سوی این شرکت رونمایی می شود، ساخته است.

این کیبورد که برای آیپد بزرگ اپل، موسوم به آیپد پرو ساخته شده ممکن است ظاهری شبیه به کیبورد تفکیک پذیر مایکروسافت داشته باشد که پیشتر برای سرفس پرو 3 ساخته شده بود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اگر این شایعه صحت داشته باشد، کیبورد جدید اپل را می توان واکنش این شرکت به تبلت 12 اینچی مایکروسافت قلمداد نمود چراکه در حال حاضر هیچگونه دستگاه هیبریدی ای در سبد محصولات اهالی کوپرتینو دیده نمی شود.

این گزارش و همچنین شایعات متعدد قبلی ادعا می کنند که اپل احتمالا مشغول ساخت استایلوس خودش است تا کاربران بتوانند از آن برای کشیدن ایده هایشان روی آیپد استفاده نمایند.

شایعه ساخت این دو دستگاه همچنین تایید می کند که اپل احتمالا تصمیم گرفته قدم به کسب و کار بهره وری در حین حرکت و همچنین بازار سازمان ها بگذارد چراکه iOS 9 (نسخه جدید سیستم عامل اختصاصی این شرکت که پیشتر منتشر گردید) دربرگیرنده امکاناتی نظیر Split View است که امکان مالتی تسکینگ (یا انجام همزمان چند وظیفه) را برای کاربران فراهم می کند.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟