تصاویر جدیدی از آپدیت نرم افزاری پلی استیشن 4 به زبان آلمانی منتشر شد

وبلاگ رسمی پلی استیشن هفته پیش اطلاعاتی هر چند اندک در ارتباط با بروزرسانی ۳.۰۰ منتشر کرد اما اخیرا تصاویری منتشر شده که نشان دهنده جزئیات جدید و تازه ای از محیط است. اگر در حال حاضر پلی استیشن ۴ دارید می توانید با مشاهده تصاویر متوجه تغییرات ساختاری و بزرگ شوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا علاوه بر مرور اطلاعات این آپدیت، تصاویر بیشتری نیز مشاهده کنیم.

پیش از این در دیجیاتو برای تان از قابلیت های آپدیت جدید پلی استیشن ۴ گفته بودیم:

با بروزرسانی به نسخه ۳٫۰۰، فضای ابری کاربران PS4 از یک گیگابایت به ۱۰ گیگابایت ارتقا خواهد یافت که از این فضا می توان برای ذخیره کردن بازی ها بهره گرفت. مضاف بر این، بروزرسانی یادشده نواری به داشبورد کنسول برای چک کردن فضای ابری خواهد افزود تا از فضای اشغال شده در آن باخبر شوید.

کاربران PS4 پیش از این قادر به استریم زنده بازی ها در توئیچ بودند، اما بروزرسانی جدید این امکان را در یوتوب هم میسر خواهد کرد و می توان تصاویر در حال استریم شدن را از طریق اپلیکیشن موبایل و کانال YouTube Gaming دنبال نمود. به غیر از استریم های طولانی، سونی برای اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه مدت نیز نقشه ای ریخته و قصد دارد از دکمه Share روی کنترلر برای اشتراک کلیپ های ۱۰ ثانیه ای در توئیتر بهره بگیرد.

در بروزرسانی نسخه ۳٫۰۰ رابط کاربری و ساخت مجامع گیمری هم دستخوش تغییراتی گشته. رویدادهای درون بازی همچون double-XP weekend حالا در یک هاب اختصاصی برای رویدادها نمایان می شوند، و ضمنا کاربران می توانند به ساخت گروه های اجتماعی در مورد بازی یا علاقه مندی های خود اقدام نمایند. هر کدام از این انجمن ها دارای تالار گفتگو‌ و مکانی برای اشتراک اسکرین شات ها خواهند بود و ورود به آن راه ساده ای برای بازی کردن با دیگر اعضاست.

اگر با عده خاصی به بازی می پردازید، به زودی می توانید این افراد را در یک گروه گردآوری کنید. ضمنا ورود به بازی دوستان از طریق صفحه Now Playing هم آسان تر می گردد، و قادر خواهید بود تا با ارسال درخواست، بازی دوست خود را به طور همزمان مشاهده کنید.

سونی تمایلی به صحبت کردن در رابطه با این آپدیت بزرگ ندارد و نمی خواهد چیزی از آن به اشتراک بگذارد.

COEtaQVWsAAHK0k

COEwu_CW8AIkiLQ2

COEtY37WEAAL7kp-670x377

COEtV2NWwAEk11f-670x377

COEtXaQWgAEEOEK-670x377

COE5XL6WsAAhP3P-670x377

COE4_XqWIAEWb9q-670x377

ویجیاتو

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟