رقابت های اتومبیلرانی نسکار در بازی Daytona Rush

رقابت های اتومبیلرانی نسکار در بازی Daytona Rush

رقابت های اتومبیلرانی نسکار در بازی Daytona Rush

Daytona Rush در زمان عرضه یک بازی غیررسمی از مسابقات نسکار محسوب می شد، اما آنچنان در عمل فوق العاده ظاهر شد که چاره ای برای صاحب امتیاز مسابقات نسکار باقی نماند تا آن را به عنوان یک بازی رسمی از این سری رقابت ها بپذیرد.

نسخه جدید به عنوان بازی رسمی مسابقات اتومبیلرانی Daytona، شما را وارد پیست های بیضی شکل نسکار و رقابت های داغ و پر زد و خورد ماشین های عضلانی اش می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

مسابقات نسکار با آن پیست های بیضی شکل و دورهای طولانی اش شاید به غیر از مردم آمریکا برای بسیاری از افراد کسل کننده باشد، بنابراین سازنده بازی برای شور و حال دادن به گیم پلی Daytona Rush کار هوشمندانه ای کرده و به المان های سبک رانر متوسل شده.

Daytona Rush 2

در Daytona Rush کنترل کامل ماشین های نسکار در دست شما نیست، بلکه فقط می توانید با سوایپ به چپ و راست در مقابل ماشین های رقیب جاخالی بدهید یا آنها را از میدان به در کنید. البته باید یک چشمتان به میزان صدمه ماشین و باک بنزین هم باشد.

گرافیک بازی به عنوان یک رانر مسابقه ای حقیقتا عالیست و حالا که ماشین ها، پیست ها و برندهای واقعی در آن لایسنس شده اند، جذابتر از همیشه شده. هر بار که مسابقه ای را می برید، پول و تجربه به دست خواهید آورد و می توانید از آن برای خرید ماشین های جدید و دستکاری موتورهایشان استفاده کنید.

نسخه اندرویدی بازی ضمنا از Android TV هم پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید روی کاناپه دراز بکشید و از بازی کردن Daytona Rush در تلویزیون های صفحه بزرگ لذت دوچندانی ببرید. این رانر خوش گرافیک و زیبا را می توانید به رایگان در iOS و اندروید تجربه کنید.

Daytona Rush
  • Daytona Rush
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Invictus
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۸.۵ / ۴۸.۸ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل