انتشار اطلاعاتی تازه در مورد تراکم پیکسلی نمایشگر آیفون های جدید

اکانت Weibo فاش کننده سریالی چین به نام KJuma@ اخیرا اطلاعاتی را منتشر کرده که به آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس اپل مربوط می شوند.

براساس یکی از نمودارهای منتشر شده در این اکانت، آیفون ۶ اس مجهز به نمایشگری ۴.۷ اینچی با رزلوشن ۱۱۲۵ در ۲۰۰۰ پیکسل و تراکم پیکسلی ۴۸۸ppi است.

براساس این شایعه نمایشگر مدل آیفون ۶ اس پلاس نیز رزلوشنی برابر با ۱۲۴۲ در ۲۲۰۸ پیکسل و تراکم پیکسلی ۴۶۰ppi دارد. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

حال برای آنکه درک بهتری از این اعداد و ارقام به دست بیاورید باید به اطلاع تان برسانیم که آیفون ۶ مجهز به نمایشگری با رزلوشن ۷۵۰ در ۱۳۳۴ پیکسل (تراکم پیکسلی ۳۲۶ppi) است و مدل آیفون ۶ پلاس هم نمایشگری با رزلوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل با تراکم پیکسلی ۴۰۱ppi دارد. جالب است بدانید که براساس ارزیابی های گذشته قرار نبود که رزلوشن آیفون های جدید اپل تغییر پیدا کند.

در اکانت Weibo این فاش کننده همچنین امتیازات مربوط به بنچمارک Geekbench نیز برای آیفون ۶ اس دیده می شود که ادعا گردیده به آیفون های جدید تعلق داشته باشند و روز پنجشنبه گذشته انجام شده.

این اطلاعات نشان می دهند که آیفون های جدید مجهز به چیپست A9 است و پردازنده آن سرعت کلاکی برابر با ۱.۸ گیگاهرتز دارد.

علاوه بر این روشن شده که نسخه های آتی آیفون از ۲ گیگابایت رم بهره خواهند برد و آنطور که در این بنچمارک مشخص شده امتیاز عملکرد پردازنده چیپست A9 در حالت تک هسته ای برابر با ۲۲۴۸ و در وضعیت چند هسته ای ۴۰۳۶ است.

البته این را هم باید در نظر داشته باشید که اطلاعات منتشر شده در حد شایعه هستند و بهتر است که اندکی با دیده تردید به آنها نگریسته شود. خبر خوب البته این که تا زمان معرفی آیفون های جدید مدت زیادی باقی نمانده و اپل نیز در حال آماده شدن برای برگزاری مراسم روز چهار شنبه خود در سال بیل گراهام سانفرانسیسکو است.

Apple-iPhone-6s-and-Apple-iPhone-6s-Plus-screen-resolutions-leak-iPhone-6s-goes-through-Geekbench

Apple-iPhone-6s-and-Apple-iPhone-6s-Plus-screen-resolutions-leak-iPhone-6s-goes-through-Geekbench (1)

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟