سامسونگ ۱۰ هزار نفر را از دفتر مرکزی اش اخراج خواهد کرد

سامسونگ ۱۰ هزار نفر را از دفتر مرکزی اش اخراج خواهد کرد

به نظر می رسد فروش پایین گلکسی اس ۶ و اس۶ اج و عدم فروش گلکسی نوت ۵ در بسیاری نقاط جهان کار را به جایی رسانده که تولید کننده کره ای این تلفن های همراه به فکر تعدیل نیرو و اخراج خیل عظیمی از کارکنان خود افتاده است. گزارش ها می گویند مدیران سامسونگ در نظر دارند تا ۱۰ هزار نفر را از دفتر مرکزی شرکت اخراج کنند.

گویا میزان هزینه ای که سامسونگ صرف برخی بخش های شرکت می کند به اندازه کافی بازده مالی ندارد و منطقا لازم نیست چنین قسمت هایی اصلا وجود داشته باشند تا روی سود کلی شرکت اثر منفی بگذارند و اخراج نیروهای اضافه می تواند در بالا بردن نوار اقتصادی موثر باشد.

براساس گزارش بلومبرگ، با استناد به گزارش Korea Economic Daily، سامسونگ قرار است تقریبا ۱۰ درصد کارکنان دفتر اصلی خود را اخراج کند. تا ماه ژوئن امسال، ۹۹ هزار نفر تحت فرمان سامسونگ بودند و با در کنار هم قرار دادن این دو عدد می توان به ۱۰ هزار نیروی تعدیل شده رسید.

به هر روی، سامسونگ همچنان با معرفی محصولات جدید، قصد در افزایش گستردگی محصولات خود دارد. هفته پیش شاهد رونمایی از ساعت Gear S2 و Galaxy View بودیم که به اعتقاد بسیاری تبلت اندرویدی ۱۸.۴ اینچی است.

نظرات ۳۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato