مایکروسافت آفیس در آیپد پرو از مالتی تسکینگ و Apple Pencil پشتیبانی خواهد کرد

مایکروسافت آفیس در آیپد پرو از مالتی تسکینگ و Apple Pencil پشتیبانی خواهد کرد

مایکروسافت امروز اعلام کرد که مجموعه اپلیکیشن های آفیس همزمان با عرضه iOS 9 و آیپد پرو بروزرسانی خواهند شد. از جمله قابلیت های جدیدی که در این بروزرسانی افزوده می شوند می توان به پشتیبانی از مالتی تسکینگ (چند وظیفگی) و استفاده از Apple Pencil برای نشانه گذاری اسناد اشاره کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

کمپانی یادشده در پست اخیر بلاگش به پنج قابلیت جدید آفیس اشاره کرده که دو مورد از مهم ترین آنها به شرح زیرند:

Slide Over به شما امکان باز کردن اپلیکیشن دوم بدون نیاز به بستن آفیس را می دهد. به عنوان مثال با این قابلیت قادر هستید تا در عین تنظیم یادآور در وان نوت، ایمیل هایتان را هم چک کنید. یا اینکه هنگام کار در پاورپوینت، به یادداشت هایتان هم نگاهی بیندازید.

Split View نیز قابلیت جدیدی است که امکان کار با دو اپلیکیشن به طور همزمان را فراهم می کند. می توانید اعداد اکسل را در پاورپوینت کپی کنید یا هنگام تمرین برای یک ارائه اطلاعات تکمیلی را از ورد بخوانید.

مضاف بر موارد بالا، اگر روی افزونه آفیس در آتلوک کلیک کنید خواهید دید که اسناد شما در ورد، اکسل یا پاورپوینت در پنجره ای جداگانه و کنار آتلوک نمایان می شوند. فرد ارائه دهنده می تواند اسلایدهای پاورپوینتش را در کنار یادداشت های وان نوت ببیند، و Apple Pencil می تواند در نقش یک نشانه گذار برای علامت زدن اسناد ظاهر گردد.

مایکروسافت همچنین از قابلیت Time Travel در watchOS 2 پشتیبانی به عمل می آورد. با استفاده از این قابلیت می توانید قرارهای ملاقاتتان در آتلوک را از صفحه اصلی واچ فیس جستجو کنید، ضمنا اپ Translator هم قادر است تا به صورت خودکار، کلمات صحیح برای احوالپرسی (روز بخیر و ...) را بسته به زمان و کشوری که در آن زندگی می کنید برایتان تصحیح نماید.

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato