نخستین سری از ماشین های الکتریکی تسلا به ناوگان پلیس لس آنجلس ملحق شدند

نخستین سری از ماشین های الکتریکی تسلا به ناوگان پلیس لس آنجلس ملحق شدند

اریک گارستی شهردار لس آنجلس امروز در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که ۱۶۰ خودروی برقی و ۱۲۸ خودروی الکتریکی دوگانه سوز را به ناوگان پلیس این شهر اضافه می کند.

وی در این رابطه اظهار داشت: «امروز ما گام دیگری را برای تبدیل شدن به پایدارترین شهر در آمریکا بر می داریم. امسال لس آنجلس به خانه بزرگ ترین ناوگان دستگاه های الکتریکی تبدیل می شود و در نتیجه به میزان زیادی در هزینه هایمان نیز صرفه جویی خواهیم کرد.»

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ناوگان پلیس این شهر هم اکنون شامل ۲۳ اسکوتر برقی و سه موتور سیکلت تمام الکتریکی است اما این نخستین اقدام عمده و قابل توجه برای استفاده از خودروهای بهره مند از سوخت غیر فسیلی خواهد بود که در این شهر صورت می گیرد.

شهردار لس آنجلس در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود اهدافی را نیز جهت حفظ محیط زیست مطرح کرد که برای تحقق آنها لازم است تا سال ۲۰۱۷ میلادی، نیمی از ناوگان پلیس این شهر با خودروهای برقی جایگزین شوند و تا سال ۲۰۲۵ هم ۸۰ درصد از خریدهای شهرداری لس آنجلس از محل همین ماشین ها باشد.

Untitled

در کنار این خودروها، شهرداری لس آنجلس همچنین دو خودروی گران قیمت BMW i3 و Tesla Model S P85D را دریافت کرد که سرعت صفر تا ۱۰۰ کیلومتر را به ترتیب در ۷.۰ و ۳.۰ ثانیه پر می کنند.

اداره پلیس این شهر در مورد موارد مصرف این خودروها حرف زیادی به میان نیاورد و صرفا به گفتن این جمله بسنده کرد که «این ماشین ها توسط کارشناسان فنی اداره پلیس لس آنجلس برای انجام فعالیت های تست و تحقیق مورد استفاده قرار خواهند گرفت تا مشخص شود که این تکنولوژی چطور می تواند آنها را در رفع نیازهای آتی شان یاری دهد.»

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato