اپل با فروش بالای آیفون های جدیدش قصد رکوردشکنی دارد

اپل با فروش بالای آیفون های جدیدش قصد رکوردشکنی دارد

ثبت پیش سفارش برای آیفون های جدید از شنبه‌ی همین هفته آغاز شد و اکنون به نظر می رسد این شرکت بار دیگر قصد دارد رکورد فروش آیفون را جا به جا کند.

عرضه آیفون به کاربران، از روز ۲۵ سپتامبر - ۳ مهر ماه آغاز خواهد شد و اپل خود اظهار نموده که انتظار دارد فروش آخر هفته (پس از عرضه) آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس، از سال گذشته بیشتر باشد. لازم به ذکر است که در سال گذشته این شرکت موفق شده بود در اولین آخر هفته پس از موجود شدن تلفن های هوشمندش، بیش از ۱۰ میلیون دستگاه از دو نمونه معمولی و پلاس را به فروش برساند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سال گذشته اپل به این دلیل موفق به فروش بسیار بالای آیفون های خود شده بود که پس از مدت ها، بالاخره اندازه نمایشگر را بالاتر برد و کاربرانی که پیشتر به علت کوچک بودن نمایشگر این موبایل با iOS وداع کرده بودند، دوباره به سمت همین سیستم عامل بازگشتند.

حال علاقه بالای کاربران به نمونه «اس» که مشمول تغییر ظاهری نیز نشده، باعث تعجب است. اپل می نویسد:

«بازخورد کاربران نسبت به iPhone 6S و iPhone 6S Plus بسیار مثبت بوده و پیش سفارش هایی که در اولین آخر هفته به ثبت رسیدند، حاوی خبرهای بسیار خوبی بوده اند. زمانی که در سوم مهر ماه، فروش آیفون ها عرضه گردد، انتظار می رود که رکورد ۱۰ میلیونی سال گذشته جا به جا شود.

همانگونه که خریداران متوجه شده اند، تقاضا برای آیفون ۶ اس پلاس بسیار بالا بوده و حتی از پیشبینی های ما نیز فراتر رفته است. بر همین اساس تلاش می کنیم تا میزان عرضه خود را به تقاضای کاربران برسانیم.»

سال گذشته نمایشگرهای بزرگ عامل اصلی فروش آیفون بودند اما امسال، به نظر می رسد که تکنولوژی ۳D Touch باعث شده تا توجه کاربران بار دیگر به این تلفن هوشمند معطوف گردد. از سوی دیگر اپل، سنسورهای دوربین این محصول را نیز دست خوش یک تغییر اساسی نموده و اکنون شاهد استفاده از دو سنسور ۱۲ و ۵ مگاپیکسلی در آیفون های جدید هستیم.

نظرات ۴۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato