انتشار تصاویر و ویدیوی تازه ای از «ونیز»، موبایل اندرویدی بلک بری

در ماه های اخیر شاهد فاش شدن تصاویر بسیاری از «ونیز»، تلفن هوشمند اندرویدی بلک بری بوده ایم. این موبایل از جایی جائز اهمیت بسیاری است که می تواند عاملی باشد برای نجات بلک بری و همچنین برون رفت این شرکت از مشکلات بسیاری که با آنها دست به گریبان است.

در ادامه می توانید تصاویر و ویدیوی مربوط به این تلفن هوشمند را مشاهده نمایید. با دیجیاتو همراه باشید.

زبان طراحی مورد استفاده در ونیز، شباهت بسیاری به سایر دستگاه هایی که بلک بری توسعه داده دارد. می توانید در کنار کلید های کم و زیاد کردن صدا، شاهد استفاده از یک کلید اختصاصی برای دوربین نیز باشید. اسپیکرهای آن هم در جلوی موبایل قرار گرفته اند و شخصی که در ویدیو صحبت می کند، تایید می نماید که این محصول دارای یک درگاه کارت حافظه برای افزایش فضای ذخیره سازی موبایل نیز هست.

تجربه کاربری ونیز اما در نگاه اول، شباهت بسیاری به اندروید خالص دارد ولی پس از اندکی کار کردن با آن، متوجه خواهید شد که این شرکت بخش های کاربردی مناسبی را به آن افزوده. برای مثال، می توانید روی نمایشگر ضربه زده تا آن را آماده به کار نمایید. بلک بری هاب و Device search هم از دیگر بخش های اضافه شده به اندروید هستند.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی این تلفن هوشمند معرفی و سپس به بازار راه خواهد یافت اما پیشتر منابع مختلفی خبر داده بودند که شرکت کانادایی تصمیم دارد تا ونیز را در ماه نوامبر سال جاری میلادی - حوالی آذر ماه به بازار عرضه نماید.

blackberry-venice-leak-5-840x630-w600

blackberry-venice-leak-6-840x630-w600

BlackBerry-Venice-AA-4-840x466-w600

blackberry-venice-leak-2-w600

blackberry-venice-leak-3-840x630-w600

blackberry-venice-leak-1-w600

BlackBerry-Venice-AA-8-w600

BlackBerry-Venice-AA-9-w600

BlackBerry-Venice-AA-1 (1)-w600

BlackBerry-Venice-AA-5 (1)-w600

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟