تست بتا داشبورد جدید اکس باکس وان آغاز شد

تست بتا داشبورد جدید اکس باکس وان آغاز شد

داشبورد یا همان واسط کاربری اکس باکس تا کمتر از دو ماه دیگر تغییرات اساسی به خود می بیند و با ظاهری مشابه با ویندوز ۱۰ در اختیار گیمرهای این کنسول قرار می گیرد. مایکروسافتی ها تصمیم گرفتند تا به مانند دیگر نسخه های داشبورد اکس باکس وان، این ورژن را هم پیش از عرضه به وسیله کاربران عیب یابی و تست کنند.

آن دسته از کاربرانی که پیش از این در برنامه های پیش نمایش و تست بتا داشبوردهای اکس باکس شرکت داشته اند طی این چند روز گزینش می شوند و با دریافت یک پیام در محیط اکس باکس لایو چگونگی دریافت پیش از موعد به روزرسانی جدید شرح داده خواهد شد.

در این به روزرسانی محیط داشبورد، شبکه اجتماعی داخلی اکس باکس لایو و حتی فروشگاه آنلاین آن از پایه طراحی شده اند و ظاهر و کارکرد آن شباهتی به محیط کنونی نخواهد داشت. در نسخه بتا به روزرسانی اجازه تست چند عنوان اکس باکس ۳۶۰ نیز از طریق قابلیت بکوارد به کاربران داده خواهد شد.

مایک یابارا از اعضای ارشد تیم اکس باکس در حساب شخصی توئیتر خود یادآور شد که تنها عده محدودی از کاربران برای این پروسه انتخاب خواهند شد و ممکن است در مراحل بعدی تعداد بیشتری توسط تیم تحقیق و توسعه داشبورد اکس باکس وان برگزیده شوند.

اگر شما به پیش نمایش داشبورد جدید اکس باکس وان دسترسی دارید، تجربه های خود را با دیجیاتو در میان بگذارید و تصاویر آن را برای ما ارسال کنید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato