نگاهی بر عملکرد نسخه پیش نمایش اسنپدراگون ۸۲۰ در برابر نسل قبلی این چیپست

بر اساس گزارشاتی که تا کنون منتشر گشته اند، می دانیم که کوالکام اکنون به شدت در حال آماده سازی پرچمدار چیپست های خویش به نام اسنپدراگون ۸۲۰ بوده و تلاش می کند که تا جای ممکن، آن را بهینه و قدرتمندتر از نسل قبلی توسعه دهد.

حتی پیش از این شاهد گزارشی بودیم که بر اساس آن، گفته شده بود این شرکت در حال آمده سازی نسخه سوم پیش نمایش اسنپدراگون ۸۲۰ است و در ماه اکتبر آن را برای آزمایش به دست برخی سازندگان علاقمند خواهد رساند.

امروز اما بنچ‌مارک مرتبط با نسخه سوم از پیش نمایش اسنپدرگون ۸۲۰ از طریق یک وب سایت چینی منتشر شد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وب سایت چینی اکنون بنچ‌مارک مربوط به نسخه پیش نمایش جدید از اسنپدراگون ۸۲۰ را در کنار بنچ‌مارک نسخه پیش نمایش قبلی گذاشته تا کاربران بتوانند تلاش های کوالکام برای بهبود این چیپست را مشاهده کنند.

کار البته در همین نقطه به پایان نرسیده می توانید بنچمارک مربوط به دو نسخه پیش نمایش از اسنپدراگون ۸۲۰ را در کنار بنچمارک نمونه فعلی، یعنی اسنپدراگون ۸۱۰ مشاهده نمایید.

در چارت پایین، نتیجه به دست آمده از طریق نسخه ۸۱۰ با رنگ سبز مشخص گردیده و این در حالیست که نمونه اولیه اسنپدراگون ۸۲۰ با نام ۸۲۰-A رنگی زرد دارد. نمونه جدیدتر که با نام ۸۲۰-B مشخص شده، با رنگ قرمز مشخص شده است.

Qualcomm-Snapdragon-820-benchmark

در برخی بخش ها می توان دید که پیش نمایش جدید از اسنپدراگون ۸۲۰ توانسته عملکرد بهتری از اسنپدراگون ۸۱۰ داشته باشد. لازم به ذکر است که اسنپدراگون ۸۲۰-B اکنون در بنچمارک AnTuTu توانسته به امتیاز ۷۰ هزار دست پیدا کند.

هنوز تا زمان عرضه نهایی اسنپدراگون ۸۲۰ به تولید کنندگان، چند ماهی باقی مانده و به نظر می رسد این شرکت بتواند در نسخه های پیش نمایش بعدی و نسخه نهایی، بهبودهای بیشتری را نسبت به اسنپدراگون ۸۱۰ به ارمغان بیاورد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟