همه چیز درباره آیفون 13
گزارش های جدید از عرضه گلکسی اس 7 در ماه فوریه 2016 خبر می دهند

گزارش های جدید از عرضه گلکسی اس 7 در ماه فوریه 2016 خبر می دهند

اگر گزارشی که از دفتر مرکزی سامسونگ در کره جنوبی به دست رسانه ها رسیده حقیقت داشته باشد، گلکسی اس ۷، پرچمدار بعدی سامسونگ در اولین ماه میلادی سال ۲۰۱۶ (دی-بهمن) معرفی، و در ماه دوم (بهمن-اسفند) به بازار عرضه خواهد شد.

پیش از این نیز شنیده بودیم که سامسونگ فرآیند تولید و توسعه پرچمدار بعدی خود را سرعت بخشیده و می خواهد زودتر از سال های پیشین، آن را به بازار بفرستد. گزارش امروز نیز به صحت و صغم گفته های پیشین می افزاید و احتمالا گلکسی اس ۷، دو ماه زودتر از رسم هر ساله به بازار آید.

تحلیلگر سازمان SK Securities، ارگانی وابسته به یکی از اپراتورهای کره جنوبی، این گزارش را اعلام نموده. در حال حاضر جزئیات خاصی از زمان برگزاری کنفرانس رونمایی و تاریخ دقیق عرضه به بازار و قیمت محصول در دسترس نیست اما قطعا پیش از سال نوی خورشیدی، شاهد حضور کهکشانی جدید سامسونگ خواهیم بود.

گلکسی اس ۵ و گلکسی اس ۶، هر دو در کنگره جهانی موبایل بارسلونا معرفی شدند و یک ماه بعد در آوریل (فروردین-اردیبهشت) به بازار آمدند اما گویا سامسونگ علاقه خود به معرفی محصولات اش در نمایشگاه های بزرگ را از دست داده. گلکسی نوت ۵ نیز امسال برخلاف گذشته در IFA معرفی نشد و چند هفته پیش از آن، سامسونگ کنفرانسی جداگانه برای آن برگزار نمود.

براساس شایعات پیشین، گلکسی اس ۷ مجهز به چیپست های اسنپدراگون ۸۲۰ یا اگزینوس M1/8890 (بسته به بازاری که در آن منتشر می شود) خواهد بود. هنوز اطلاعات دیگری در رابطه با سخت افزار و قابلیت های دیگر این تلفن همراه در دست نیست.

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato