بخش داستانی Call of Duty: Black Ops 3 از نسخه های پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 حذف شده است

بخش داستانی Call of Duty: Black Ops 3 از نسخه های پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 حذف شده است

اگر برنامه ریزی کرده اید که ورژن پلی استیشن ۳ و یا اکس باکس ۳۶۰ بازی Call of Duty: Black Ops III را تهیه کنید، باید نسبت به مسئله ای مهم آگاه باشید. این دو نسخه شامل بخش داستانی بازی نخواهند بود و صرفا بخش مالتی پلیر و چنده نفره آنلاین برای شان در نظر گرفته شده.

اکتیویژن علت این اتفاق را آسیب نرساندن به کیفیت نهایی نسخه های پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان اعلام کرده. بخش داستانی Call of Duty: Black Ops III به صورت Co-op چهار نفره طراحی شده و احتمالا امکان پیاده سازی آن روی کنسول های نسل پیش وجود نداشته.

در هر صورت قیمت نهایی در نظر گرفته شده برای ورژن های نسل پیش ۵۰ دلار است. در واقع اکتیویژن با حذف بخش داستانی، ۱۰ دلار از قیمت بازی کاسته ولی با این وجود منافع کمپانی سبب شده تا ساخت عنوانی پرسود چون Call of Duty روی سخت افزارهای قدیمی همچنان ادامه پیدا کند.

نسخه کامل Black Ops III در تاریخ ۶ نوامبر برابر با ۱۵ آبان برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه خواهد شد. اگر مایل به تهیه بازی روی کنسول های نسل هفتمی هستید، بازی در همین تاریخ برای پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ هم عرضه می شود.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato