یورش مردگان؛ معرفی بازی استراتژیک Z War

شور و شوق گیمرها، مدتهاست که برای بازی های زامبی محور فروکش کرده و به نظر می رسد که این سبک هم مثل شوترهای جنگ جهانی در حال فراموشی است. اما هنوز هستند گیمرهایی که عاشق گلاویز شدن با مردگان متحرکند، به همین خاطر عناوینی همچون Z War مرتبا بروزرسانی می شوند.

در این عنوان MMO آخرالزمانی باید با چنگ و دندان از شهرتان در مقابل زامبی ها دفاع کنید و از مهلکه جان سالم به در ببرید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

دنیایی را تصور کنید که مردگان مثل مور و ملخ در آن جولان می دهند و معدود انسان های زنده اش هم بر سر بقا با یکدیگر در جنگ و نزاعند. در بازی استراتژیک ریل تایم Z War باید در چنین دنیای آشفته ای زنده بمانید.

unnamed (1)

مثل تمام بازی های استراتژیک در Z War هم باید برای خود یک قهرمان انتخاب کنید، با استخراج منابع دور شهرتان دیوار بکشید و در آن بهترین تدابیر را برای دفاع مقابل زامبی ها به کار بگیرید.

هدف اصلی در بازی Z War حفظ بقاست، بنابراین به غیر از زامبی ها می توانید برای دستیابی به منابع بیشتر با دیگر بازیکنان آنلاین تشکیل اتحاد دهید، با هم به چت و گفتگو بپردازید و به اتحادهای دیگر شبیخون بزنید.

هر چند که Z War ابدا بازی خوش گرافیکی نیست، اما گیم پلی خوب، امکانات و آیتم های فراوان و سرورهای قدرتمندش می تواند تجربه لذت بخشی از مبارزات ریل تایم را برایتان به ارمغان آورد. بازی را می توانید به رایگان از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.

Z War
  • Z War
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Mountain Lion
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴۸.۹ مگابایت
دانلود


نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟