چالش بزرگ مغزها؛ معرفی بازی Mind Games

چالش بزرگ مغزها؛ معرفی بازی Mind Games

چالش بزرگ مغزها؛ معرفی بازی Mind Games

مطمئنا همگی با بازی های پرورش ذهن همچون Peak، Elevate، Lumosity و NeuroNation آشنایید؛ اپلیکیشن هایی که در قالب بازی و سرگرمی، با دادن تمرینات روزانه به ارتقای مهارت های مختلف ذهنی شما مثل حافظه، منطق، تمرکز و دایره لغات کمک می کنند.

Mind Games یکی دیگر از همین بازی هاست که می توانید در آن مهارت های ذهنی خود را بسنجید، به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرید و با شرکت در چالش های آن هر روز باهوش تر از دیروز شوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Mind Games شاید از لحاظ روند پیشروی کاربر و گرافیک محیط، فرسنگ ها با عنوانی همچون لوموسیتی فاصله داشته باشد، اما برگ برنده ای دارد و آن هم مالتی پلتفرم بودن بازیست.

4W5_Ja5jV6fs8aoETRgKupkxIkOUjyft3CeidbNtndF7jZBfnKlN2BnTjpQHDfp48g=h900

بر خلاف بازی هایی که در مقدمه اشاره کردیم، Mind Games برای ویندوزفون هم منتشر شده؛ بنابراین طیف وسیع تری از کاربران تلفن های هوشمند می توانند از تمرینات ذهنی منحصر به فردش بهره ببرند.

مثل دیگر بازی های این سبک، Mind Games تمرینات روزانه اش را در قالب بیش از ۲۰ بازی مختلف به شما ارائه می کند که محوریتشان بر چهار موضوع تمرکز، حافظه، ریاضی و دایره لغات است.

Hs2lqvg5eHuHKhv2-yuU1ZpcxyYI0i7r-hQHVUBxH3ajw4pSeSugBZVXWCCnchnaxFo=h900

مثلا برای تقویت حافظه، می توانید وارد بازی به خاطر سپردن چهره ها شوید یا اگر ریاضیتان خوب نیست، تمرینات سرعتی حل معادلات را انجام دهید. با انجام هر بازی، مهارتتان هر روز در قسمت مربوط به آن بالاتر می رود و می توانید نمودار پیشرفت خود را به صورت روزانه مشاهده کنید.

تعدادی از مینی گیم های Mind Games رایگانند و می توانید هر روز آنها را بازی کنید، اما بقیه بازی ها تنها تا ۳ مرتبه به صورت مجانی در اختیارتان قرار گرفته اند و برای بازی مجدد باید آنها را به روش درون برنامه ای خریداری کنید.

اگر دوست دارید که اوقات فراغتتان را صرف پرورش مهارت های ذهنی کنید، Mind Games می تواند یکی از انتخاب های بسیار خوبتان باشد.

Mind Games
  • Mind Games
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Mindware Consulting, Inc
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۱۵.۸ / ۱۵ / ۹.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل