موبایل های شیائومی با باندل همراه اول به ایران می آیند

شیائومی از تولید کنندگان بزرگ تلفن همراه در جهان به شمار می رود که تا کنون قادر گشته نام خود را در بین ۵ فروشنده برتر جهانی جای دهد و برای چندین بار نیز در جایگاه نخستین تولید کننده و فروشنده موبایل در کشور چین معرفی گردد.

موبایل های این سازنده چینی صرفا در چند کشور عرضه می گردند؛ شیائومی به واسطه سیاست های موفق خود مبنی بر قیمت مناسب و امکانات بسیار بالا، توانسته هواداران بسیاری را به شکل جهانی برای خود به دست آورند. حال خبر می رسد که تلفن های همراه شیائومی از طریق همراه اول، نخستین اپراتور مخابراتی کشورمان، به دست مشتریان ایرانی خواهند رسید.

در سومین روز از نمایشگاه تلکام که در تهران در حال برگزاریست، تفاهم نامه انحصاری همکاری بین شرکت ارتباطات سیار ایران و شرکت آسوشید تجارت (Asoshid) چین امضا شده و بر همین اساس، به زودی شاهد عرضه رسمی موبایل های هوشمند شیائومی در ایران خواهیم بود. «همراه اول» خبر می دهد که به علت کیفیت بالای محصولات توسعه یافته از سوی شیائومی و همچنین قیمت رقابتی آنها، این همکاری را با شرکت چینی آغاز نموده است.

در نهایت لازم به ذکر است که این تفاهم نامه میان مهندس صدوقی، مدیرعامل اپراتور اول و علی محمد ملکی مدیر عامل شرکت آسوشید تجارت امضا شد.

نظرات ۴۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟