زندانی دایره ها؛ معرفی بازی 360Degree

تمرکز کنید، الماس ها را بردارید از تیغه های تیز بر حذر باشید؛ برای داشتن یک رکورد عالی در بازی امروز رعایت این سه شرط کافیست. در بازی ۳۶۰Degree کنترل یک توپ محبوس در زمین های گرد و چند ضلعی به دست شماست تا از برخورد آن به تیغه های خطرناک گوشه و کنار محیط جلوگیری کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

۳۶۰Degree فقط و فقط برای گیمرهای فرز و چابک طراحی شده؛ کسانی که بتوانند سریع تر از فکر کردن، واکنش نشان دهند. در بازی برای کنترل توپی که دائما بین دیواره های زمین بازی جست و خیز می کند، بایستی زمین را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف آن به طور ۳۶۰ درجه بچرخانید.

360Degree Two

 

کنترل توپ در زمین های دایره ای تقریبا آسان است، اما در مراحل بالاتر به زمین های مربعی، مثلثی و چند ضلعی می رسید و کار بسیار سختی برای ثبت رکورد پیش رو خواهید داشت.

برای تسلط بیشتر بر بازی، بهتر است که ۳۶۰Degree را روی تبلت هایی با ابعاد بزرگ اجرا کنید. هر چه صفحه نمایش دستگاهتان کوچکتر باشد، کنترل بازی به مراتب سخت تر می شود.

۳۶۰Degree را می توانید به رایگان از گوگل پلی و اپ استور دریافت کنید، اما پیش از آن از شما دعوت می کنیم که برای آشنایی بیشتر با محیط بازی به تماشای این ویدئوی کوتاه یک دقیقه ای بنشینید:

360Degree
  • ۳۶۰Degree
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: WebAlive
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۵۲ / ۱۵ مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟