گوگل با ارائه یک ویدیوی اسلوموشن کیفیت دوربین Nexus 6P را به نمایش گذاشت [تماشا کنید]

گوگل با ارائه یک ویدیوی اسلوموشن کیفیت دوربین Nexus 6P را به نمایش گذاشت [تماشا کنید]

همانطور که می دانید نکسوس های جدید گوگل به دوربین ۱۲.۳ مگاپیکسلی و سنسور IMX377 ساخت سونی مجهز هستند که بر خلاف نسل های پیشین این گروه محصولات، این بار کیفیت بسیار مناسبی را ارائه می کنند.

این سنسور در حقیقت مخصوص دوربین های کامپکت دیجیتالی در نظر گرفته شده و به دلیل بهره مندی از پیکسل های ۱.۵۵ میکرونی، قادر است نور بیشتری جذب و تصاویر واضح تری به ثبت برساند.

علاوه بر این، تولید کننده هرکدام از این دو تلفن هوشمند نکسوسی تکنولوژی های اختصاصی خود را نیز در ساخت آن لحاظ کرده اند، مثل فوکوس خودکار لیزری در مدل ساخته شده توسط LG.

چنین خصوصیاتی باعث شده نکسوس های جدید گوگل از قابلیت های کاملی در زمینه تصویربرداری برخوردار باشند که از جمله آنها می توان به فیلمبرداری 4K، حالت +HDR و امکانات نرم افزاری جدید اشاره کرد.

فیلمبرداری اسلوموشن نیز قابلیت دیگری است که مدل 5X آن را با نرخ ۱۲۰ فریم در ثانیه انجام می دهد، رقمی که برای 6P به ۲۴۰ فریم در هر ثانیه می رسد.

مجموعه این ویژگی ها دوربین نکسوس های جدید خصوصاً مدل Nexus 6P را در زمره بهترین های موجود در بازار قرار می دهد، کما اینکه این محصول در بررسی DxOMark رتبه دوم را به دست آورده است.

اگر ویژگی های سخت افزاری و بنچمارک انجام شده برایتان کافی نیست، می توانید در پایان ویدیوی اسلوموشن با نرخ ۲۴۰ فریم در ثانیه را مشاهده کنید که توسط یکی از کارکنان گوگل منتشر شده است.

ضمنا توجه داشته باشید مرغ مگس خواری که در این ویدیو مشاهده می کنید قادر است تا بیش از ۵۰ بار در هر ثانیه بال بزند.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato