گلکسی اس 7 احتمالا با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ راهی چین و آمریکا خواهد شد

زمانی که سامسونگ تمامی مدل های گلکسی اس ۶ را با پردازنده اختصاصی خود، یعنی اگزینوس ۷۴۲۰، به بازار عرضه کرد، همگان تصور نمودند که رابطه این شرکت با کؤالکام به پایان خود رسیده و کره ای ها دیگر هیچ وقت به سراغ پردازنده های این شرکت نخواهند رفت.

اما بر اساس خبرهایی که به تازگی منتشر شده، به نظر می رسد که سامسونگ همچنان به خانواده کؤالکام علاقه مند است و در زمان عرضه گلکسی اس ۶، صرفا به خاطر مشکلات اسنپدراگون ۸۱۰ به سراغ این پردازنده نرفته است.

رسانه های چینی به نقل از منابع معتبر، گزارش داده اند که گلکسی اس ۷ در سال آینده با پردازنده اسنپدارگون ۸۲۰ به بازار عرضه خواهد شد. البته این مدل از پرچمدار آتی سامسونگ تنها مخصوص کشورهای چین و آمریکا است و سایر بازارهای دنیا گلکسی اس ۷ را با پردازنده اگزینوس دریافت خواهند کرد.

پیش از این در مطلبی به طور مفصل در رابطه با اسنپدراگون ۸۲۰ صحبت کردیم؛ پس از انتقادات بسیاری که اسنپدراگون ۸۱۰ برای کؤالکام به همراه آورد، به نظر می رسد که این شرکت اکنون تمام تمرکز خود را بر روی این پردازنده قرار داده تا قلب تپنده بی نقصی را در اختیار تولید کنندگان موبایل قرار دهد.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟