موتورولا لیست محصولات دریافت کننده اندروید مارشملو را اعلام کرد

موتورولا لیست محصولات دریافت کننده اندروید مارشملو را اعلام کرد

موتورولا لیست محصولات دریافت کننده اندروید مارشملو را اعلام کرد

نسل جدید تلفن های هوشمند سری نکسوس از هفته آینده به بازار عرضه خواهند شد و کاربران این محصولات، مثل همیشه در زمره نخستین افرادی خواهند بود که نسخه جدید اندروید به نام مارشملو را تجربه می کنند.

اما با وجود این فاصله زمانی اندک، هنوز سازندگان معدودی وجود دارند که محصولات دریافت کننده آخرین نسخه سیستم عامل موبایل گوگل را معرفی کرده باشند.

موتورولا یکی از این شرکت های انگشت شمار است که روز گذشته لیست محصولات دریافت کننده اندروید مارشملو نسخه ۶ را اعلام کرد. در ادامه برای مشاهده لیست ابزارهای یاد شده با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس اعلام موتورولا، تلفن های هوشمند زیر دستگاه هایی هستند که بروزرسانی به نسخه جدید اندروید را دریافت خواهند کرد:

  • Moto X (نسل سوم) نسخه Pure ساخت ۲۰۱۵
  • Moto X Style (نسل سوم) ساخت ۲۰۱۵
  • Moto X Play ساخت ۲۰۱۵
  • Moto X (نسل دوم) نسخه Pure برای آمریکا ساخت ۲۰۱۴
  • Moto X (نسل دوم) برای آمریکای لاتین، اروپا و آسیا ساخت ۲۰۱۴
  • Moto G و Moto G 4G LTE (نسل دوم)
  • DROID Turbo
  • Moto MAXX ساخت ۲۰۱۴
  • Moto Turbo ساخت ۲۰۱۴

البته زمان دقیق ارائه بروزرسانی هنوز اعلام نشده و موتورولا ارائه جزئیات بیشتر در مورد آن را به هفته های آتی موکول کرده است.

نکسوس ۶ نیز مدل دیگری است که (احتمالاً پیش از دیگر محصولات موتورولا) بروزرسانی به نسخه جدید سیستم عامل را، به شکل مستقیم از خود گوگل دریافت خواهد کرد.

هرچند عدم حضور مدل هایی مثل نسل اول Moto G و Moto X با توجه به قدیمی بودن آنها قابل پذیرش به نظر می رسد، اما مشاهده نشدن نام Moto E در لیست با وجود گذشت تنها چند ماه از عرضه، نکته سوال برانگیزی به شمار می رود.

شرکت چینی ضمنا در این نسخه از اندروید، توسعه اپلیکیشن ها و خدماتی که با گزینه های ارائه شده توسط خود سیستم عامل همپوشانی دارند یا جایگزین های سوم شخص متعددی برای آنها وجود دارد را متوقف کرده است، تصمیمی که رابط کاربری این شرکت را بیش از پیش به اندروید خالص شبیه خواهد کرد.

Moto Assist ،Motorola Migrate و افزونه گوگل کروم Motorola Connect اما از جمله موارد معدودی هستند که بر اساس اعلام سازنده در اندروید مارشملو نیز حضور خواهند داشت و کاربران این سرویس ها لازم نیست نگرانی خاصی از این بابت داشته باشند.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل