پتنت هایی از انگشتر هوشمند اپل مشاهده شدند

اپل همزمان با روز دروغ اول آوریل امسال پتنتی به ثبت رسانده بود که اکنون تصاویر و مشخصات آن فاش شده است.

در صورتی که این پتنت صحت داشته باشد، ممکن است در آینده عرضه یک ابزار پوشیدنی دیگر نیز از سوی این شرکت با نام iRing را نیز شاهد باشیم.

تصاویر پتنت یاد شده گجتی به شکل یک انگشتر را نشان می دهد که به نمایشگر لمسی مجهز است و احتمالاً از میکروفون برای استفاده از Siri و باتری قابل شارژ نیز بهره می برد. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

از جمله کاربردهای چنین گجتی می توان به دسته کنترلر برای بازی، ریموت برای شاتر دوربین و حتی کنترل از راه دور نشانگر ماوس روی نمایشگر کامپیوتر اشاره کرد.

اپل همچنین در طراحی این محصول با وجود اندازه کوچک، حسگر اثر انگشت را نیز برای ابزار در نظر گرفته تا استفاده از خدمات Apple Pay توسط آن امکان پذیر باشد و ضمنا نسخه دیگری را هم به ثبت رسانده که از دوربین بهره مند است.

پیشتر هم شرکتی به نام Ringly جواهرات هوشمند خود را به بازار عرضه کرده بود که از ویبراتور و چراغ بهره مند بودند تا کاربر را از دریافت پیام و تماس روی تلفن هوشمند وی با خبر کنند.

در پایان می توانید تصاویر پتنت یاد شده را مشاهده نمایید، اما توجه داشته باشید به دلیل اینکه پتنت های مورد بحث برای محافظت از طراحی محصول ثبت نشده اند، ممکن است ظاهر نهایی دستگاه با آنها تفاوت هایی داشته باشد.

Apple-seeks-a-patent-for-a-connected-ring iring_3460244b

The-ring-could-be-used-to-control-the-cursor-on-a-PC

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟