افزودن میان بر اپلیکیشن ها به نوار اعلان اندروید با اپلیکیشن TUFFS

افزودن میان بر اپلیکیشن ها به نوار اعلان اندروید با اپلیکیشن TUFFS

افزودن میان بر اپلیکیشن ها به نوار اعلان، بخشی که روزانه ده ها بار به آن مراجعه می کنیم می تواند ایده خوبی برای دسترسی بسیار سریع به آنها باشد. البته ایده این کار در پلتفرم اندروید چندان جدید نیست، اما تاکنون اپلیکیشن های کمی بوده اند که چنین قابلیتی را برای کاربران به ارمغان آورند. TUFFS Notification Shortcuts که امروز به معرفی آن می پردازیم، جدیدترین ابزاری است که انجام چنین کاری را ممکن نموده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

TUFFS پس از نصب، در نوار کشویی اعلان ها جا خوش کرده و به شما این امکان را می دهد که میان بر اپلیکیشن ها و ابزارهای سیستمی، وبسایت های محبوب و مخاطبین تلفنی را برای دسترسی سریع به آن بیفزایید.

در نسخه رایگان این اپ می توان میان بر هشت اپلیکیشن را در یک ردیف قرار داد، اما اگر خواهان دو برابر شدن این تعداد باشید می بایست آن را از طریق پرداخت درون برنامه ای به نسخه کامل ارتقا دهید.

TUFFS Two

TUFFS از رابط کاربری با طراحی متریال بهره می برد که امکان تغییر تم آن هم در اختیارتان قرار داده شده. نکته قابل توجه در مورد TUFFS این است که به هیچ عنوان در پس زمینه در حال اجرا نیست، بنابراین رم تلفن هوشمند شما را درگیر نخواهد کرد.

از امکانات این اپلیکیشن، که برای دسترسی نیازمند پرداخت هزینه اند می توان به تنظیمات شخصی سازی پنل (آیکن ها، اشکال، رنگ و لیبل ها) و اضافه نمودن ردیف دوم برای میان برها اشاره کرد.

هر چند که از بیشتر امکانات آن می توانید به رایگان بهره ببرید. اگر برای دسترسی سریع به اپلیکیشن ها دوست ندارید که از لانچر یا ویجت های متفرقه استفاده کنید، شاید اپلیکیشن TUFFS بتواند برایتان کاربردی ظاهر شود.

TUFFS Notificaiton Shortcuts
  • TUFFS Notificaiton Shortcuts
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Yogesh Dama
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۳ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato