پاسداران قلعه؛ معرفی بازی Tower Defense Evolution 2

پاسداران قلعه؛ معرفی بازی Tower Defense Evolution 2

سبک دفاع از قلعه به خاطر سازگاری بسیار خوبش با صفحات لمسی، میان موبایل گیمرها طرفداران زیادی دارد. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش در یک مقاله سه قسمتی به معرفی برترین بازی های این ژانر محبوب پرداختیم.

امروز هم به معرفی یک بازی بسیار عالی و استاندارد در سبک دفاع از قلعه می پردازیم؛ عنوان Tower Defense Evolution 2 که به تازگی در گوگل پلی عرضه شده و آمده تا میان دیگر بازی های آنلاین RTS برای خودش اسم و رسمی به هم بزند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

قاعده بازی در عناوین دفاع از قلعه یک چیز بیشتر نیست: تا پای جان از پایگاهتان در برابر موج حملات دشمنان دفاع کنید. TDE 2 هم مثل بازی های دیگر این سبک از همین قاعده پیروی می کند.

TDE2 Two

در چهار نقشه بازی باید به هر طریقی که شده در برابر موج حملات دشمن جان سالم به در ببرید. اگر دستی بر آتش سبک دفاع از قلعه دارید، می توانید درجه سختی Hard را انتخاب کنید و اگر چندان به بازی مسلط نیستید، درجه های Medium و Easy می توانند برای شروع بهتر باشند.

برای دفاع از قلعه هایتان می توانید انواع اسلحه، تیربارهای لیزری و موشک انداز را در اطرافشان بچینید. برای ارتقای ساختمان ها و افزایش مقاومت و قدرت سلاح ها هم باید دست به جیب شده و سکه هایی که از طریق پرداخت درون برنامه ای خریده اید یا از محیط بازی جمع کرده اید را خرج کنید.

TDE 2 را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی تان نصب کرده و از گیم پلی پرهیجان و محیط گرافیکی اش لذت ببرید.

Tower Defense Evolution 2
  • Tower Defense Evolution 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Abi Games
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۲.۵ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato