اسپنسر می گوید تا سال آینده خبری از اضافه شدن ویژگی پخش موسیقی پس زمینه نیست

اسپنسر می گوید تا سال آینده خبری از اضافه شدن ویژگی پخش موسیقی پس زمینه نیست

ایده پخش موسیقی در پس زمینه برای اکس باکس وان از مباحث مورد علاقه مایکروسافت است و مدیران شرکت دوست دارند هر چه سریع تر این امکان را برای کاربران خود فراهم کنند. اما براساس صحبت های فیل اسپنسر، با وجود انبوه کارهایی که روی دوش تیم اکس باکس قرار دارد، چنین قابلیتی در اولویت نیست.

اسپنسر در پاسخ به پرسش یکی از کاربران پیرامون ارائه ویژگی مذکور روی اکس باکس وان گفت که اگرچه ما این قابلیت بسیار محبوب است اما در دسته بندی و اولویت بندی کارها، پخش موسیقی در پس زمینه پشت سر ارائه ویندوز ۱۰ برای اکس باکس وان قرار می گیرد.

اما به هر حال، چنین امکانی اگرچه توسط قشر گسترده ای مورد تقاضا قرار گرفته ولی ارائه هسته ویندوز ۱۰ برای اکس باکس وان یکی از مهم ترین ماموریت های فعلی تیم های داخلی مایکروسافت است.

اواخر ماه مه نیز اسپنسر تایید نموده بود تا زمانی که ویندوز ۱۰ از راه نرسد، پخش موسیقی نیز پیگیری نخواهد شد. بنابراین می توان در آپدیت های ابتدایی سال ۲۰۱۶ منتظر آن ماند. در حال حاضر، کاربران اکس باکس وان با استفاده از اپلیکیشن Xbox Music و قابلیت اسنپ می توانند حین انجام بازی موسیقی را اجرا کنند اما اسنپ، بخشی از نمایشگر را اشغال کرده و از همین سو چندان باب پسند قرار نمی گیرد.

ویجیاتو

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato