شواهد خبر از احتمال معرفی مجیک کیبرد، مجیک ماوس ۲ و مجیک ترک پد ۲ در آینده ای نزدیک می دهند

شواهد خبر از احتمال معرفی مجیک کیبرد، مجیک ماوس ۲ و مجیک ترک پد ۲ در آینده ای نزدیک می دهند

وبسایت فرانسوی Consomac خبر داده است دیروز و پس از ارائه ی سومین نسخه بتا OS X El Capitan 10.11.1 از جانب اپل به توسعه دهندگان، برخی افراد در میان کدهای این ورژن از سیستم عامل یاد شده جزئیات و اشاراتی مرتبط به مجیک کیبرد، مجیک ماوس ۲ و مجیک ترک پد ۲ یافته اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

شایعات پیشین حکایت از این دارند که شاید کمپانی ساکن کوپرتینو بخواهد به زودی و تا کمتر از یک هفته ی دیگر از آی مک های ۲۱.۵ اینچی ۴K خود پرده بردارد و اکنون این احتمال مطرح است که قطعات یاد شده نیز به همراه کامپیوترهای مورد بحث رونمایی شوند.

کیبرد وایرلس جدید اپل و همچنین مجیک ماوس ۲ که دارای یک باتری لیتیوم-یونی و پشتیبانی از بلوتوث ۴.۲ هستند، اولین بار در ماه آگوست و در میان اسناد سازمان FCC رویت شدند و کمی بعد مشخص گشت اهالی کوپرتینو چندین نام دامنه همانند applemagickeyboard.com، applemagickeyboard.net و applemagickeyboards.com را نیز در ماه سپتامبر به ثبت رسانده اند.

برند اول جهان هم اکنون صفحه کلید بی سیم، مجیک ماوس و ترک پد خودش را در فروشگاه های رسمی اش عرضه می نماید و همگی آنها انرژی شان توسط دو عدد باتری AA تامین می گردد، اما با توجه به بازه زمانی که از معرفی این محصولات می گذرد به روز رسانی آنها در آینده ای نزدیک امری کاملاً طبیعی و محتمل به نظر می رسد.

گفتنی است برخی منابع گمانه زنی کرده اند که شاید در مدل های جدید ابزارهای مورد بحث شاهد حضور فناوری فورس تاچ نیز باشیم و البته بعید است شنیده ها در رابطه با وجود تاچ آی دی در آنها صحت داشته باشند. نظر شما در این رابطه چیست و فکر می کنید اپل در لوازم جانبی آتی کامپیوترهای خود چه نوآوری هایی را اعمال خواهد کرد؟

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato