همه چیز درباره آیفون 13
ال جی: از هفته آینده به روز رسانی تلفن هوشمند G4 به اندروید مارشملو آغاز می شود

ال جی: از هفته آینده به روز رسانی تلفن هوشمند G4 به اندروید مارشملو آغاز می شود

هفته پیش اندروید ۶.۰ مارشملو برای دستگاه های نکسوس خود گوگل عرضه شد و حالا کمپانی ال جی اعلام نموده بنا دارد تا این به روز رسانی را هر چه سریعتر برای اسمارت فون هایش ارائه کند.

شرکت کره ای مورد بحث خاطر نشان ساخته که دارندگان تلفن هوشمند G4 در لهستان اولین کسانی خواهند بود که طی هفته آتی بسته ی آپدیت اندروید مارشملو را دریافت خواهند کرد و پس از آن با گذشت کمی زمان نوبت به کاربران این دیوایس در آمریکا، آسیا و سایر کشورهای اروپایی خواهد رسید.

در همین راستا آقای Chris Yie، معاون ارشد بازاریابی ال جی اظهار داشته: «ضمن همکاری نزدیک با گوگل، ال جی موفق شده است به روز رسانی اندروید ۶.۰ برای تلفن هوشمند G4 خود را پیش از سایر تولید کنندگان و فعالان بازار و در فاصله زمانی بسیار کوتاه تری نسبت به گذشته عرضه نماید.»

گفتنی است که این روزها روابط میان اهالی مانتین ویو و کمپانی کره ای بسیار مطلوب به نظر می رسد، این دو شرکت ضمن یک همکاری نزدیک به تازگی محصولی مشترک با نام نکسوس ۵X‌ را آماده سازی کرده اند که به زودی راهی بازار خواهد شد.

البته ال جی هنوز حرفی از تاریخ ارائه آپدیت اندروید مارشملو برای سایر تلفن های هوشمندش به میان نیاورده و ظاهراً کاربران آنها برای مشخص شدن این موضوع می بایست قدری بیشتر منتظر بمانند.

نظرات ۳۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato