معرفی TimeTune؛ اپلیکیشن اندرویدی برای مدیریت زمان

معرفی TimeTune؛ اپلیکیشن اندرویدی برای مدیریت زمان

از قدیم الایام گفته اند که وقت طلاست، بنابراین باید در خرج کردن این گنجینه گرانبها و برگشت ناپذیر در راه درست، نهایت تلاشمان را به کار بگیریم.

اگر احساس می کنید که در مدیریت زمان مشکل دارید و نمی توانید به برنامه ریزی صحیحی برای رسیدن به کارهایتان برسید، اپلیکیشن TimeTune می تواند در این کار مهم به کمک شما بیاید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اپلیکیشن های مدیریت زمان، به شما می گویند که دقیقا چند ساعت از شبانه روز را به خوابیدن، خوردن، تفریح و دیگر کارها اختصاص می دهید تا با دسترسی به این اطلاعات، بتوانید برای کاستن از فعالیت های غیر مفید و عادات بد برنامه ریزی کنید.

TimeTune 2

TimeTune برای مدیریت زمان ابزار فوق العاده ای است. با استفاده از بخش Routine در این اپ، می توانید برای روزهای کاری یا هفته های معمولی برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، یک روتین هفت روزه برای تابستان در نظر بگیرید و برای هر روز، یک برنامه زمانی مفید برای رسیدگی به تمام کارها با حداکثر راندمان تعیین کنید.

جالب اینجاست که می توانید این روتین ها را به افراد دیگر هم بفرستید. مطمئنا این قابلیت می تواند برای پزشکان یا معلمین بسیار کاربردی ظاهر شود. برای انجام فعالیت های برنامه ریزی شده، TimeTune از امکان تنظیم یادآور هم برخوردار است تا به هیچ عنوان از برنامه کاریتان عقب نیفتید.

از ویجت جمع و جور و کاربردی TimeTune هم نمی توان چشم پوشی کرد. با استفاده از آن، اهداف روزانه تان دائما در معرض دید هستند تا در رسیدگی به کارهای برنامه ریزی شده مصمم تر باشید. این اپلیکیشن کاربردی را می توانید به رایگان از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.

TimeTune
  • TimeTune
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: TimeTune Studio
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴.۴ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato