تریلر لایو اکشن بازی فال اوت 4، ویستلند را در دنیای واقعی به نمایش می گذارد [تماشا کنید]

تریلر لایو اکشن بازی فال اوت 4، ویستلند را در دنیای واقعی به نمایش می گذارد [تماشا کنید]

بدون هیچ شک، نسخه ی چهارم بازی فال اوت، یکی از مورد انتظارترین بازی های پاییز امسال است و شانس بسیار زیادی برای دریافت جایزه ی بهترین سال و بسیاری جوایز دیگر دارد. سازنده ی بازی، یعنی کمپانی بتسدا در چند سال اخیر عملکردی فوق العاده از خود به جای گذاشته است و با عرضه ی بازی هایی چون اسکایریم، ولفنشتاین و بسیاری بازی موفق دیگر، انتظارات را از خود بالا برده است.

اما با توجه به تاخیر هفت ساله در عرضه ی نسخه ی چهارم بازی فال اوت، به نظر می رسد که بتسدا برای بازی جدید خود سنگ تمام گذاشته است و با عرضه ی باندل ها و تریلرهای متعدد، سعی دارد همه را به خرید شاهکار جدید خود مجاب کند.

این شرکت به تازگی تریلر لایو اکشن جدیدی از بازی منتشر کرده که ویستلند را در دنیای واقعی به نمایش می گذارد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در پایین می توانید تریلر جدید بازی را تماشا کنید:

بتسدا در حالی تریلر جدید بازی را منتشر کرده که چیزی کم تر از یک ماه تا تاریخ عرضه ی آن باقی مانده و انتظارها به اوج خود رسیده است. فال اوت ۴ قرار است که عمیق ترین داستان را در میان سایر نسخه های خود داشته باشد و دست گیمر را از هر لحاظ باز بگذارد. سیستم دیالوگ پویای بازی یکی از مهم ترین المان های بازی است که بیش ترین آزادی عمل را به هنگام مکالمات در اختیار گیمر قرار خواهد داد.

علاوه بر تریلر جدید فال اوت ۴، بتسدا به تازگی آپدیتی جدید برای بازی فال اوت شلتر نیز منتشر نموده که با تغییرات بسیار زیادی برای کاربران همراه است. از جمله تغییرات آپدیت جدید می توان به امکان ذخیره سازی بازی به صورت Cloud و ادامه دادن آن روی هر دستگاه دیگری، اضافه شدن ماد Survival و امکان غارت مهاجمان مرده اشاره کرد.

لازم به ذکر است که آپدیت جدید بازی فال اوت شلتر، در حال حاضر برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید در دسترس است.

نسخه ی چهارم بازی فال اوت، روز ۱۰ نوامبر، برابر با ۱۹ آبان سال جاری شمسی برای پلتفرم های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی عرضه خواهد شد.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato