گران ترین آیفون 6 اس جهان، قیمتی معادل یک جزیره ی کوچک دارد

بسیاری از افراد، آیفون 6 اس را جز یکی از گران قیمت ترین موبایل های هوشمند دسته بندی می کنند؛ اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید احتمالا با دیدن نسخه ی GoldGenie این موبایل، نظرتان عوض خواهد شد.

GoldGenie گروهی متشکل از افراد علاقه مند به موبایل های گران قیمت است که علاقه ای وافر به بالا بردن قیمت این دستگاه ها با استفاده از انواع فلز و جواهرات دارند. بخواهیم واضح تر بگوییم، موبایل های آن ها به افرادی چون اوسین بولت، دیوید بکهام و P Diddy فروخته می شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

GoldGenie به تازگی نسخه ای خاص از آیفون 6 اس را طراحی کرده که به عنوان گران قیمت ترین آیفون حال حاضر شناخته می شود. این آیفون، از طلای 24 عیار ساخته شده است و در طراحی آن از ده ها تکه ی الماس بهره برده شده. قیمت نهایی آیفون مورد نظر، 3.51 میلیون دلار اعلام شده که در واقع، کمی از یک جزیره ی کوچک گران تر است.

در حالی که افراد بسیار معدودی استطاعت مالی خرید آیفون مذکور که «Diamond Ecstasy» نامیده می شود را دارند، خریداران این آیفون خاص می توانند به دلخواه خود، آن را شخصی سازی کنند. برای مثال می توان از میان رنگ های پلاتینیوم، طلایی و رز طلایی یکی را انتخاب کرد.

با این حال، شخصی سازی بیش تر، به معنای قیمت بالاتر است. پیش از این، طراح دیگری به نام الکساندر آموسو که ارتباطی با تیم GoldGenie ندارد، در پروژه ای مشابه همکاری داشت و در نهایت به درخواست یکی از مشتریان، آیفون 6 پوشیده ای از 6.127 تکه الماس و با قیمت 2.62 میلیون دلار طراحی کرد.

چند تصویر از این آیفون 6 اس منحصر به فرد را می توانید در پایین تماشا کنید:

The-most-expensive-iPhone6-3

The-most-expensive-iPhone6-2

The-most-expensive-iPhone6

آگهی استخدام

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟