پلی استور گوگل به زودی بازطراحی خواهد شد

پلی استور گوگل به زودی بازطراحی خواهد شد

اخیرا یکی از کارکنان شرکت گوگل تصاویری ویژه از ظاهر جدید گوگل پلی را منتشر نموده که خبر از ظاهری جدید و متفاوت می دهد. در تصاویر می توان یک تغییر عمده را مشاهده نمود: جداسازی برنامه های کاربردی و بازی ها از اپلیکیشن های سرگرمی.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

twitter

در حقیقت حالا دو بخش Apps & Games و Entertainment در نظر گرفته شده که محتواهای دو بخش را کاملا از یکدیگر جدا می کند. با وجود اینکه بازی ها نیز به نوعی سرگرمی محسوب می شوند، اما به خاطر ماهیت اپلیکیشن گونه ای که دارند در دسته بندی اپ ها گنجانده شده اند.

در حقیقت اگر به دنبال آگاهی یافتن از آلبوم های موسیقی جدید، فیلم ها و ... هستید می توانید در صفحه اصلی پلی استور روی گزینه Entertainment کلیک کنید تا به طور کل خبری از اپ ها و بازی ها نباشد. اکنون، رابط کاربری پلی استور شما را به ۶ بخش مجاز هدایت می کند که این قسمت ها حالا در دو دسته بندی کلی خلاصه می شوند.

twitter1

موسیقی، اخبار، کتاب ها، فیلم و تلویزیون در بخش Entertainment و اپلیکیشن ها و بازی ها نیز در قسمت Apps & Games قرار گرفته اند. هنوز تاریخ عرضه ای برای ارائه آپدیت اعلام نشده و به نظر نمی رسد که لازم باشد مدت زمان زیادی منتظر بمانیم.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato