همه چیز درباره آیفون 13
کاهش قیمت پلی استیشن 4 در اروپا رسما تایید شد

کاهش قیمت پلی استیشن 4 در اروپا رسما تایید شد

اگرچه سونی در برابر بازی های آخر سال مایکروسافت حرف چندانی برای گفتن ندارد اما به نظر می رسد که در زمینه قیمت سخت افزار، پلی استیشن ۴ انتخاب بهتری برای آخر سال میلادی باشد. پس از کاهش قیمت کنسول در قاره آمریکای شمالی، حالا نوبت به اروپا رسیده تا مشتریان با قیمت کمتری کنسول های خود ر خریداری کنند.

از امروز به بعد، پلی استیشن ۴ با هارد یک ترابایتی در مناطقی که تحت برند سونی اروپا هستند کاهش خواهد یافت. استرالیا و نیوزیلند که یکی از این مناطق محسوب می شود، حالا کنسول را با قیمت ۴۷۹.۹۵ دلار استرالیا به فروش می رسانند، پیش از این قیمت کنسول در این منطقه ۵۴۹.۹۵ دلار بود.

قیمت پلی استیشن ۴ هایی که هارد یک ترابایتی دارند همچنان ۵۴۹.۹۵ دلار باقی می ماند تا گزینه ای باشد برای افرادی که میل به هارد درایو بیشتر دارند. لازم به ذکر است که هنوز قیمت کاهش یافته کنسول در مناطق اصلی اروپا اعلام نشده است اما انتظار می رود قیمت سخت افزار تقریبا ۵۰ یورو در این محدوده کاهش یابد. بریتانیایی ها از امروز می توانند کنسول را با قیمت ۲۹۹ پوند خریداری نمایند.

با توجه به این مسئله، کاهش قیمت کلی پلی استیشن ۴ (ریجن های مختلف) در کشور طی یکی-دو ماه آینده قطعی به نظر می رسد و اگر قصد خرید دارید، مدتی به انتظار تعدیل بازار بنشینید.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato