گوگل پلی محدودیت قیمت اپلیکیشن ها را به 400 دلار افزایش داد

بسیاری از اپلیکیشن های موجود در گوگل پلی در رنج قیمتی تقریبا مشابهی قیمت گذاری شده اند: رایگان، رایگان با پرداخت درون برنامه ای و از بازه 99 سنت تا 5 دلار. البته در این بین استثناهایی همچون بازی های اسکوئر انیکس هم وجود دارند که هزینه ای بالغ بر 15 دلار از گیمرها دریافت می کنند و برخی از اپلیکیشن های طراحی حرفه ای قیمتی بالاتر از این دارند.

گوگل به تازگی اعلام کرده که از حالا اپلیکیشن های اندرویدی در پلی استور آمریکا می توانند قیمتی برابر با 400 دلار داشته باشند، چه برای خرید و چه به صورت پرداخت درون برنامه ای. گفتنی است که تا پیش از این، سقف قیمت اپلیکیشن های گوگل پلی در ایالات متحده به 200 دلار محدود بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در حال حاضر اپلیکیشن های کمی وجود دارند که بتوانند از مزایای این افزایش محدودیت قیمت گذاری استفاده کنند، اما مطمئنا توسعه دهندگان اپلیکیشن هایی که حرفه ای ها را هدف گرفته اند از این تصمیم گوگل استقبال خواهند کرد. البته از جهت دیگر، احتمال سوء استفاده بعضی از توسعه دهندگان از این افزایش محدودیت قیمت نیز وجود دارد.

google-play-euro-pricing

در فهرست بالا، افزایش محدودیت قیمت گذاری اپلیکیشن های گوگل پلی را در کشورهای مختلف جهان مشاهده می کنید. به عنوان مثال در کانادا، این محدودیت از 201 دلار به 500 دلار افزایش یافته و در کشورهای اروپایی شاهد افزایش قیمت از 199 یورو به 350 یورو هستیم که برای مشاهده فهرست کامل، می توانید به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟