معرفی بازی Tower Dwellers Gold؛ این گروه خشن

معرفی بازی Tower Dwellers Gold؛ این گروه خشن

بازی های استراتژیک و دفاع از قلعه، جایگاه ویژه ای در دل علاقه مندان به بازی های موبایل پیدا کرده اند و توسعه دهندگان مختلف هر فرصتی را غنیمت می شمارند تا بازی جدیدی با پیروی از این سبک تولید کنند. Tower Dwellers Gold با فضاسازی و آزادی عمل مثال زدنی خود، جز برترین بازی های عرضه شده با پیروی از سبک دفاع از قلعه به حساب می آید و هر کسی را ساعت ها به پای خود مشغول خواهد کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در Tower Dwellers Gold کنترل چند قهرمان و گروه نظامی مختلف را در دست خواهید گرفت و باید به کمک آن ها، به آزادسازی مناطق تحت تصرف بپردازید. قهرمان های زیادی برای انتخاب وجود دارد و برخی دیگر از آن ها از طریق خرید آیتم های درون برنامه ای آزاد می شوند. به لطف آزادی عمل و محیط بزرگ بازی هم می توانید از استراتژی های متعدد برای پیشبرد کارتان بهره ببرید.

screen520x924

اما مبارزه با دشمنان آنقدرها هم که به نظر می رسد، سخت نخواهد بود. به لطف دسترسی به توانایی های چون قدرت های جادویی و ارتقای یگان های مختلف، قادر به بهبود عملکردتان در هر نبرد هستید. Tower Dwellers Gold با گرافیک و داستان طنزآمیز و منحصر به فرد خود، به صورت رایگان برای پلتفرم iOS عرضه شده است.

Tower Dwellers Gold
  • Tower Dwellers Gold
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Noodlecake Studios Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۵.۱ / ۳۱.۵ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato