آغاز ثبت‌نام در نخستین رویداد تخصصی بازی Game TrigUp

آغاز ثبت‌نام در نخستین رویداد تخصصی بازی Game TrigUp

مرکز نوآوری های فناپ با همکاری شرکت های شناسا، آرناتک و آروند قصد دارد تا رویدادی آموزشی-چالشی را در عرصه صنعت بازی سازی ایران با عنوان گیم تریگ آپ برگزار نماید. جهت آگاهی از زمان برگزاری این رویداد، نحوه ی حضور در آن و جوایز مربوطه اش از شما دعوت به عمل می آوریم بیانیه خبری که از جانب فناپ برای دیجیاتو ارسال شده است را در ادامه ی مطلب مطالعه کنید.

ثبت‌نام نخستین رویداد آموزشی- چالشی صنعت بازی‌سازی ایران با عنوان گیم تریگ‌آپ، آغاز شد.
رویداد تخصصی بازی‌های رایانه‌ای توسط مرکز نوآوری و فناوری فناپ و با همکاری شرکت‌های شناسا، آرناتک و آروند برگزار می شود. در پایان این رویداد نیز ایده‌های برتر، جوایز و حمایت‌هایی به منظور راه‌اندازی و رشد دریافت می‌کنند.

در این برنامه آموزشی، برنامه نویسان، متخصصان گرافیک و علاقمندان با هدف ایجاد کسب و کارهای Game به مدت ۵۴ ساعت در کنار یکدیگر به رقابت، آموزش و طراحی کسب و کاری جذاب در حوزه بازی می پردازند. آنها با معرفی ایده های خود و تشکیل گروه های چند نفره، ایده های نو و جذاب را ارائه و معرفی می کنند.

در Game TrigUp گروه ها با افراد باتجربه این حوزه از نزدیک آشنا شده و با همراهی، راهنمایی و شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی به بهتر، جذاب تر و موفق تر کردن ایده خود می پردازند.
این رویداد به مدت سه روز از ۲۰ تا ۲۲ آبان ماه در موسسه آموزش عالی خاتم برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت events.trigup.com مراجعه کنند.

جوایز Game Trigup

jayeze

مطابق اعلام برگزارکنندگان گیم‌ تریگ‌آپ و به‌منظور حمایت از ایده‌های برتر به تیم‌های اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد شد. براین اساس، به تیم اول جایزه هشت میلیون تومانی، تیم دوم جایزه پنج میلیون تومانی و به تیم سوم نیز معادل سه میلیون تومان تعلق خواهد گرفت.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato