سامسونگ واحد دوربین های دیجیتال خود را تعطیل می کند [شایعه]

سامسونگ واحد دوربین های دیجیتال خود را تعطیل می کند [شایعه]

تقریباً چندین ماه از آخرین باری که وبسایت samsungcamera.com به روز رسانی شده می گذرد و حالا به تازگی گزارشی منتشر شده که در آن ذکر گشته کمپانی کره ای می خواهد واحد کسب و کار دوربین های دیجیتالی اش را تعطیل کرده و پرسنل آن را نیز به سایر بخش های مرتبط، مانند تجهیزات پزشکی و تلفن های هوشمند انتقال دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

شایان ذکر است آنچه گفته شد بدان معنا نخواهد بود که سامسونگ به شکل کامل از دنیای دوربین های دیجیتالی خروج خواهد کرد، اما بر حسب شواهد موجود ظاهراً حداقل ظرف سال آینده محصول جدیدی از جانب دپارتمان مورد بحث ارائه نخواهد گشت؛ اخبار در این زمینه هنوز شفاف نیستند و باید منتظر ماند تا جزئیات بیشتری رسانه ای شوند.

بر طبق داده های سایت DxOmark در زمان حاضر سنسور دوربین NX500 کره ای ها یکی از برترین سنسورهای هیبریدی ASP-C محسوب می شود و به یقین عدم فعالیت این برند فقدان بزرگی برای بازار به حساب خواهد آمد.

تارنمای شناخته شده ی SamMobile نیز می نویسد تلاش کرده تا صحت شایعه ی مطرح گشته در بالا را از مسئولین شرکت مورد اشاره پی گیری نماید، اما آنها گفته اند که فعلاً نمی توانند توضیح خاصی را در این رابطه ارائه نمایند.

البته اگر مثبت نگر باشیم این خبر ممکن است اتفاق خوشایندی برای دوربین های تلفن های هوشمند سامسونگ محسوب شود زیرا ظاهراً بخشی از کارکنان واحد تعطیل شده به قسمت موبایل نقل مکان خواهند کرد. ضمناً شاید شایعه آماده سازی سنسوری ۱۲ مگاپیکسلی برای گلکسی اس ۷ که کیفیت مطلوب تری را فراهم خواهد کرد نیز از همین موضوع برخواسته باشد، سنسوری که گفته می شود نسبت به تلاش های پیشین شرکت سازنده اش بسیار متفاوت خواهد بود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato